Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Aktuality

 
 
 
     
 

Zobrazeno je 18 z celkem 93 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4-  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotace
10.12.2021Podvodných zpráv vydávajících se za Poštu přibývá
grafika, logo České pošty
Na Českou poštu se obrací stále více klientů s tím, že obdrželi podezřelý e-mail nebo sms vydávající se za zprávu státního podniku. Jedná se o tzv. phishingový útok a Česká pošta klienty upozorňuje, ať v případě že žádnou zásilku neočekávají na takové zprávy nereagují, neposkytují žádné údaje či dokonce peníze.
12.11.2021Slavnostní předání ocenění dárcům krve za rok 2020
ilustrační grafika, kapka
V říjnu 2021 se konal již šestý ročník předávání ocenění dárcům krve. V tomto článku přinášíme krátké ohlédnutí včetně fotografií ze slavnostního předání ocenění.
8.11.2021Kostelečtí hasiči převzali nový dopravní automobil
informace
6. listopadu proběhlo slavnostní předání nového dopravního automobilu kosteleckým hasičům do užívání.
27.10.2021Praktičtí lékaři začínají očkovat vakcínou Pfizer
grafická ikona, coronavirus
Pro zájemce o očkování proti koronaviru jsou občanům k dispozici očkovací centra pro očkování s registrací i bez registrace, a to vakcínami Comirnaty (společnost Pfizer-BioNTech) nebo Moderna. Více informací v tomto článku.
8.11.2021Jak správně topit a ušetřit? Ekonomicky i ekologicky s pevnými palivy
ilustrační obrázek -  čtenář, brožura
Od 1. září 2022 bude zakázáno topit v kotlích horších než 3. třídy. Co to ale znamená? Jak se dozvím, jakou má můj kotel třídu? A jak správně v kotlích na pevná paliva topit?
21.10.2021Lidé budou moct vymazat své „veřejnoprávní“ dluhy, aneb novela "Milostivé léto"
peníze
Využijte příležitosti odepsat své dluhy v rámci zákona schváleného k odlehčení od dluhů.
21.10.2021Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů
ilustrační obrázek -  člověk, strom, ořez, pád
Informace pro majitele nemovitostí, přes něž vede nadzemní elektrické vedení nebo na něž zasahuje ochranné pásmo vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a. s.
4.6.2021Požádat o výměnu končícího řidičáku lze elektronicky
grafická ikona, průkaz
Portál občana má novou funkci, kterou mohou ročně využít stovky tisíc řidiček a řidičů při výměně průkazu s končící platností. Místo návštěvy úřadu lze od června nově využít ePodání a poslat žádost elektronicky přes Portál občana s využitím datové schránky. Více informací na webu www.mdcr.cz
24.1.2022Telefonická krizová pomoc
grafická ikona, telefon
Centrum duševního zdraví RIAPS v tomto roce rozšířilo své služby o Telefonickou krizovou pomoc. Služba je tu pro Vás nepřetržitě 24 hodin denně. Jsme připraveni Vám naslouchat, poskytnout informace, hledat společně s Vámi cestu, jak nepříznivou situaci zvládnout.
22.3.2021Policie varuje před podvodníky v online prostředí
logo, Policie ČR
Policisté se v Královehradeckém kraji v poslední době stále častěji setkávají s případy podvodného jednání, které probíhá zejména v online prostředí, tedy internetu. Podvodníci se za pomoci telefonu i sociálních sítí snaží navázat kontakt s konkrétní občanem a vylákat od něj pod smyšlenými příběhy finanční prostředky. Více informací v tomto článku.
15.3.2021Upozornění na odstávky elektřiny už jen elektronicky
informace
ČEZ Distribuce, a. s. informuje, že od 01.01.2021 se již nevylepují papírová oznámení na odstávky elektřiny. Upozornění na odstávky přechází na elektronický způsob informování. Více informací v textu tohoto článku.
16.2.2021Místo složenky na odpady e-mailová zpráva
ilustrační grafika
Tato bezplatná služba je určena pro všechny plátce místního poplatku za komunální odpad, kteří nám sdělí svoji e-mailovou adresu. Jakmile bude poplatek na daný poplatkový rok správcem poplatku vyměřen, odešleme automaticky každému plátci e-mailovou zprávu s platebními údaji, včetně výše poplatku, variabilního symbolu a způsobu úhrady.
15.4.2020Zeleň ze zahrad do sběrného dvora
ilustrační obrázek - popelnice
Město Kostelec nad Orlicí si dovoluje požádat občany, aby do nádob na domovní odpad neukládali zeleň ze zahrad. V opačném případě nebudou tyto nádoby vyvezeny.
9.4.2020Zřiďte si datovou schránku a pomozte sobě i svému úřadu
ilustrační ikona, datová zpráva
Občané, podnikatelé a neziskové organizace mohou zřizovat datové schránky na počkání a bezplatně i v době nouzového stavu. Stačí k tomu využít jedno návštěvu CzechPOINTu (pro objednání volejte 494 337 111). Vše je bezplatné.
9.4.2020Registrace pro příjem SMS
grafická ikona, mobilní telefon
Město Kostelec nad Orlicí využívá pro informovanost občanů v krizových situacích SMS InfoKanál, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS). Služba je vhodná pro všechny občany města, ale především pro osoby, které nemají přístup k síti internet a nemohou tak využívat on-line zdroje informací (webové stránky města, Facebook či mobilní aplikaci města – Česká obec).
2.1.2020Jak zlikvidovat olej a tuk po smažení
ilustrační ikona, recyklace
Olej a tuk po smažení do záchodu nepatří, vyhodit jej můžete do speciálně upravených zelených PVC nádob. Další informace k této problematice a seznam stanovišť pro odložení tohoto odpadu naleznete v tomto článku.
5.12.2019Městský kamerový dohlížecí systém Kostelec nad Orlicí
informace
Městská policie Kostelec nad Orlicí, obdobně jako i jiné městské policie, využívá ke své práci v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb., o obecní policii ve znění pozdějších předpisů městský kamerový dohlížecí systém (dále jen MKDS). MKDS je velmi účinným nástrojem prevence pouliční kriminality.
V letošním roce (2019) došlo k rozšíření MKDS v katastru města Kostelec nad Orlicí. Primární pracoviště MKDS se nachází na služebně MP Kostelec nad Orlicí, podružné pracoviště je umístěno na OO PČR Kostelec nad Orlicí, Toto je plně obslužné i mimo pracovní dobu městské policie.
13.7.2021Důležité informace ve vašem mobilním telefonu
ilustrační obrázek - mobilní telefon
Chcete být informování o nejnovějším dění ve vašem městě? S mobilní aplikací Česká obec budete vždy v obraze!

Zobrazeno je 18 z celkem 93 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4-  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém