• Facebook
  • Youtube

Cesta: Titulní stránka > Městský úřad > Odbory úřadu

4. ročník Sportovního dne mládeže v Kostelci nad Orlicí

V neděli 15.10.2023 se uskutečnil 4. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Kostelci nad Orlicí na venkovním multifunkčním sportovišti pro žáky základní školy a místní děti. Sportovní akce TAJV v Kostelci nad Orlicí patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Červeňáci“, který byl tvořen z členů Ondřej Janovec, Ladislav Kovačič, Jaroslav Kovačič, Anna Černíková, Antonín Řehák a Viktorie Kostiak. Finalisté postupového turnaje v Kostelci nad Orlicí získali upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Kostelce nad Orlicí nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Kostelec nad Orlicí a Královéhradecký kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Kostelci nad Orlicí byl zrealizován za podpory města Kostelec nad Orlicí, Královéhradeckého kraje a partnerů soutěže.