Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Svoz směsného odpadu a bioodpadu od 1.7.2024

 

 
 

V rámci plánované změny systému třídění odpadů město Kostelec nad Orlicí zavádí od 1. července 2024 systém svozu biologicky rozložitelného odpadu (bioodpadu) - přímo z domácností.

Od 1. 7. 2024 se ruší týdenní svoz směsného komunálního odpadu a nově bude platit svoz čtrnáctidenní, jak pro směsný komunální odpad, tak pro bioodpad a to dle svozového plánu.

Svoz „popelnic na domovní odpad“ (nádoby 110 l, 120 l, 240 l a 1100 l) každý SUDÝ TÝDEN, svoz „popelnic na bioodpad“ (nádoby 240 l a 770 l) každý LICHÝ TÝDEN.

První svoz bude svoz „bioodpadu“ v 27. týdnu, tj. 1. a 2. července 2024 (pondělí, úterý)

PONDĚLÍ:

Erbenova, Františka Zoubka, Fügnerova, Jungmannova, Jůnova, Kaněrova, Ke Stadionu, Luční, Masarykova, Michalcova, Na Spojce, Nerudova, Pelclova, Pivoňkova, Procházkova, Proškova, Růžičkova, Sadová, Schützova, Seifertova, Severní, Solnická, Stadion, Štefánikova, Tůmova, Tylova, U Tutlek, Ve Štědré, Barákova, Čermákova, Dukelských hrdinů, Gallova, Hálkova, Husova, I. J. Pešiny, Jelínkova, Jiráskovo náměstí, Jirchářská, K Tabulkám, Kodytkova, Komenského, Mandlovní Mlýn, Mánesova, Morávka, Podhorná, Pod Branou, Ptáčkova, Riegrova, Rudé armády, Smetanova, Staročeská Chaloupka, Tyršova, U Váhy, V Lukách, Za nádražím, Zahradní, Žižkova, Zoubkova

ÚTERÝ:

Arnoštova, Autokemp, Chaloupkova, Drtinova, Frošova, Grunda, Havlíčkova, Katovská, Kamenečná, Koryta, Kostelecká Lhota, Kotyzova, Ke Koupališti, Kozodry, Krupkova, Na Barťáku, Na Lávkách, Na Morávce, Na Pekajně, Na Plácku, Na Spravedlnosti, Na Vrbině, Na Vyšehradě, Nad Řekou, Nová, Mírov, Palackého náměstí, Pod Vávrovem, Polní, Průšova, Příkopy, Purkyňova, Rybářská, Sklenářská, Stradinská, Školní, Trávnická, Třebízského, U Kapličky, Za Drahou, Žofínská

Svozový plán pro rok 2024


  • svozový plán pro rok 2024, Kostelec nad Orlicí


 
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 14.5.2024 / 14.5.2024
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém