Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Zlatá jízda Marlenek 2022

Zlatá jízda Marlenek 2022
Po mimořádně úspěšné kvalifikaci na MČR 2022, proběhlo v neděli 24. dubna 2022 na zimním stadionu v Chotěboři semifinálové kolo. Zimní stadion nezůstal svému názvu nic dlužen. Chlad, kterému musela děvčata celý den čelit, byl extrémní, teplota se pohybovala maximálně kolem 10°C. A tak vyzbrojeny dekami, zimními bundami, spacími ponožkami a teplými bačkůrkami, pustily se kostelecké dívky ze skupiny Marlen do dalších mistrovských vystoupení.

A byla to vystoupení vskutku a doslova „ZLATÁ“

 
 


Velké formace Marlen I – děti, Marlen II - kadetky, Marlen III – juniorky a Marlen IV – seniorky přivezly ze svých sedmi soutěžních vystoupení 6 x zlaté 1. místo a 1 x stříbrné 2. místo.

Další výborná umístění přivezly malé formace:

Miniformace kadetek – 1. místo

Miniformace seniorek – 1. místo

Duo juniorky – Viktorie Janáčková, Žanet Pešková – 2. místo

Sólo  seniorky – Ela Janáčková – 3. místo

Duo seniorky – Veronika Michajlowa, Adéla Mrázová – 3. místo

Pověstnou „třešničkou na dortu“ bylo pak vystoupení Fa(j)n klubu Marlen – skupiny maminek a kamarádek Marlenek, které nadchly publikum skladbou Zorro.

Úžasnou výsledkovou bilanci završila i nádherná atmosféra, kterou si děvčata vytvořila, a kterou v maximální míře podpořili věrní fanoušci z řad rodičů i bývalých Marlenek. Děkujeme všem za podporu a těšíme se na finále MČR 2022, které se bude konat v sobotu 14.5. 2022 a v neděli 15.5 2022 v ČPP aréně v Hradci Králové. Chcete-li si užít spoustu ladných dívek, krásný pohyb a bouřlivou atmosféru velké soutěže, určitě přijeďte, nebudete litovat.

 
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Galerie > Fotogalerie > Zlatá jízda Marlenek 2022

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém