Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Zálohový způsob plateb za vodné a stočné

ilustrační obrázek - kohoutek
Z důvodu rovnoměrného rozložení plateb za vodné a stočné na pravidelné měsíční částky zavádí AQUA SERVIS od ledna 2019 placení záloh na vodné a stočné. Tato změna se týká jen tzv. maloodběrů.
 

 
 

Z důvodu rovnoměrného rozložení plateb za vodné a stočné na pravidelné měsíční částky zavádíme od ledna 2019 placení záloh na vodné a stočné. Tato změna se týká jen tzv. maloodběrů (tj. domácností a firem s malým odběrem vody), zálohy se nedotknou velkoodběratelů, kteří mají již nyní nastaveno pravidelné měsíční vyúčtování.

Zálohy bude možné platit buď trvalým příkazem z účtu, nebo prostřednictvím sdruženého poštovního inkasa SIPO. V této souvislosti upozorňujeme naše odběratele na skutečnost, že v období 2020–2024 dojde postupně v jednotlivých lokalitách ke snižování odečtů až na 1x ročně. Kdo nebude mít sjednán režim zálohových plateb, bude muset počítat s jednorázovou finanční zátěží. S ohledem na možnost zálohových plateb nebudeme v případě dlužných částek přistupovat na režim splátkových kalendářů.

Současně s umožněním zálohových plateb probíhá aktualizace odběratelských smluv z důvodu splnění nových legislativních požadavků daných novelou č. 275/2013 Sb., zákona o vodovodech a kanalizacích. Ti, kteří mají zájem o sjednání zálohových plateb, mohou navštívit naše webové stránky www.aquark.cz. Pod záložkou Zálohy plateb najdete bližší informace a oba formuláře, jak pro přistoupení k platbě záloh, tak pro změnu stávající smlouvy. Pro další informace či schůzku můžete volat na tel.: 494 539 111 nebo na tel. 702 226 422, případně napsat na e-mail: zalohy@aquark.cz.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 24.1.2019 / 24.1.2019
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém