Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Vyvolávací a rezervační systém

informace
Odbor dopravy – obecní živnostenský úřad oznamuje spuštění vyvolávacího a rezervačního systému, který zajistí plynulejší, pohodlnější a přehlednější odbavování klientů ode dne 1. listopadu 2018.
 

 
 
Odbor  dopravy  –  obecní  živnostenský  úřad,  a  to  konkrétně  registr  vozidel, registr řidičů a registr živnostenského podnikání plánuje do konce stávajícího  kalendářního  roku  spuštění  vyvolávacího  a  rezervačního  systému,  který zajistí plynulejší, pohodlnější a přehlednější odbavování klientů. Vyvolávací a rezervační systém umožní odbavení dvěma způsoby:
  • klient přichází bez předchozí rezervace termínu a jeho odbavení je závislé na počtu čekajících klientů
  • klient přichází s internetovou rezervací termínu a je odbaven v čase sjednané schůzky.

Způsob odbavení bez rezervace termínu schůzky
Klient po příchodu sám volí požadovanou službu na tiskárně lístků vyvolávacího systému umístěného na chodbě v prostoru Odboru dopravy – obecního živnostenského úřadu, naproti výtahu. Obdrží lístek s číslem odbavení. Klient bude vyzván k odbavení dle čísla k příslušné přepážce.

Odbavení s rezervací termínu schůzky
Na webových stránkách Města Kostelec nad Orlicí bude v průběhu měsíce listopadu nově zřízena služba klientům - objednávání k vyřízení úkonů na příslušných registrech s pevným určením času přijetí žádosti. Klient přichází na úřad s potvrzením o rezervaci termínu a je vyzván k odbavení ve sjednaný čas na příslušnou přepážku.

Po spuštění vyvolávacího a rezervačního systému budou jednotlivé postupy možnosti odbavení klientů zveřejněny na webových stránkách Města Kostelec nad Orlicí a informačních tabulích odboru.

Věříme,  že  nový  systém  poskytne  komfortní  a  spravedlivé  odbavování  klientů odboru.
 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 29.10.2018 / 29.10.2018
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém