Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Vítání občánků

Vítání občánků
V sobotu 11.02.2023 se uskutečnila slavnostní akce Vítání občánků v obřadní síni Městského úřadu Kostelec nad Orlicí. Nové občánky přivítala paní Mgr. Jana Havlová, zastupitelka města Kostelec nad Orlicí. K příjemné atmosféře přispěla děvčata ze ZUŠ F. I. Tůmy Kostelec nad Orlicí, která slavnost obohatila svým zpěvem. Na klavír je doprovodila paní učitelka Táňa Pešková a na vystoupení je připravila paní učitelka Livie Kuchařová. Děti z MŠ Krupkova, pod vedením paní učitelky Věry Rakové, DiS. a paní ředitelky Bc. Lenky Šlapákové, přednesly krásné básničky a svým zpěvem potěšily všechny přítomné. Paní Věra Fröhdeová a paní zastupitelka rodičům předaly dárky. Na závěr se rodiče podepsali do pamětní knihy města. Nechybělo ani rodinné focení nových občánků.

Přivítáni do nového života byli tito občánci:

Ondřej Knížek, Eliáš Skřivánek, Vojtěch Hrubý, Linda Vindušková, Matyáš Němeček, Jiří Dvořáček, Aneta Pávková, Jakub Kapusta, Michaela Provazníková, Jakub Nosál a Natálie Petrláková.

Děkujeme za skvělé vystoupení dětem z MŠ Krupkova a to Adéle Pourové, Šárce Kiezlerové, Anetě Šumichrastové, Lindě Behanové, Marii Umlaufové, Anně Steklíkové, Kryštofovi Zimčíkovi a děvčatům ze ZUŠ F. I. Tůmy - Kristýně Benešové, Lilianě Šklíbové a Emě Uhrové.
OSOZÚ, matrika - Ing. Jana Duchoňová, Bc. Markéta Frimlová

 
 

Foto: Z. Fabiánek

 
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Galerie > Fotogalerie > Vítání občánků

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém