Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

úvodní foto Palackého náměstí

Cesta: Titulní stránka

 

Zastupitelstvo města

 
 
Kontakty
Jméno, příjmeníTelefonE-mail
František Kinský
starosta
778 538 431fkinsky@kostelecno.cz
Ing. Tomáš Langr
místostarosta (uvolněný)
778 538 432tlangr@kostelecno.cz
RNDr. Tomáš Kytlík
místostarosta (neuvolněný, předseda Komise grantové)
722 943 646tkytlik@kostelecno.cz
Tomáš Alt
zastupitel (člen kontrolního výboru)
 talt@kostelecno.cz
PaedDr. František Dosedla
zastupitel
 fdosedla@kostelecno.cz
Ing. et Ing. Jiří Dragoun
zastupitel
 jdragoun@kostelecno.cz
Vilém Drahorád
zastupitel
 vdrahorad@kostelecno.cz
Ing. Lenka Forchová
radní (předseda Komise pro hospodaření s byty)
 lforchova@kostelecno.cz
Bedřich Jasník
radní (předseda Komise pro dopravu, bezpečnost a prevenci kriminality)
 bjasnik@kostelecno.cz
Iva Jelínková
zastupitelka (předsedkyně finančního výboru)
 ijelinkova@kostelecno.cz
Mgr. Martina Kalousková
zastupitelka
 mkalouskova@kostelecno.cz
Dominik Kaplan
zastupitel
 dkaplan@kostelecno.cz
Václav Krejsa
zastupitel
 vkrejsa@kostelecno.cz
Alena Lehká
zastupitelka
 alehka@kostelecno.cz
Václava Mlatečková
zastupitelka
 vmlateckova@kostelecno.cz
Ing. Luboš Mottl
zastupitel (člen kontrolního výboru)
 lmottl@kostelecno.cz
MUDr. Renata Skuhrovcová
radní (předseda Komise sociální a zdravotní)
 rskuhrovcova@kostelecno.cz
Tomáš Sršeň
zastupitel (velitel jednotky požární ochrany)
778 407 150tsrsen@kostelecno.cz
Ing. Jiří Svátek
zastupitel
 jsvatek@kostelecno.cz
Ing. Vlastimil Šeda
radní (předseda Komise školství, kultury, tělovýchovy a sportu)
 vseda@kostelecno.cz
Bc. Petra Zakouřilová
zastupitelka (předsedkyně kontrolního výboru)
 pzakourilova@kostelecno.cz

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 
 

Kontext

Umístění: Organizační složky > Město > Zastupitelstvo města

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém