Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

3. Charitativní koncert v chrámu sv. Jiří

3. Charitativní koncert v chrámu sv. Jiří
Charitativní koncert s doprovodným programem pro SPOLU NA DRAKA

Žijeme život, okolnosti se dějí.... Stačí je jen vnímat a pak jít..

Foto: Alex Kalenský

 
 

SMA (Spinal Muscular Atrophy) je vzácné genetické onemocnění, při kterém atrofuje příčně pruhovaná svalovina.

Kdo chtěl prožít nevšední kulturní zážitek, který nabízí zpěvačka Dasha společně s Pajky Pajk, dětským sborem ZUŠ F. I. Tůmy a hostem Martinem Proboštem a zároveň chtěl přispět na dobrou věc, mohl navštívit v neděli 12.06. třetí Charitativní koncert v Kostelci nad Orlicí. Podvečerem provázel pan Jaroslav Rázek. Akce začala již odpoledním programem na Jiráskově náměstí. Ten zahájili žáci ZUŠ F. I. Tůmy pod vedením paní Dagmar Potštejnské, poté vystoupily děti z Tělovýchovné jednoty Kostelec nad Orlicí pod vedením paní Lucie Ryškové a Radky Přibylové.

Organizátorům, účinkujícím a dárcům z řad obecenstva upřímně děkujeme za podporu dětí s SMA (spinální muskulární atrofie). Není nám lhostejné v dnešní době hodně témat, a proto se snažíme našimi akcemi pomáhat.

V pořadí 4. Charitativní koncert se bude konat i v letošním roce, a to první adventní neděli 27.11. na stejném místě, a to v nádherném prostředí chrámu sv. Jiří, který nám již několik let laskavě „zapůjčuje“ Římskokatolická farnost – děkanství za což jí patří velké poděkování. Vystoupení přislíbil Jakub Smolík a dětský sbor ZUŠ F. I. Tůmy. Těšit se můžete tedy na vánoční atmosféru, kterou jsou koncerty tohoto zpěváka již proslulé.

Děkujeme za finanční, hmotnou a mediální podporu všem partnerům akce: TENECO, STATING S.R.O., AG TYP tiskárna Kostelec nad Orlicí, AQUA SERVIS, PENZION PODHORNÍ MLÝN.

Děkujeme rodičům a dětem z dětského sboru při ZUŠ F. I. Tůmy v Kostelci nad Orlicí pod vedením Dagmar Potštejnské, kteří nejen svým zpěvem, ale i kulinářským umem přispěli na podporu nadace prodejem domácích dobrot. Poděkování patří i členkám Kosteleckého okrašlovacího spolku.

Za skvělé nazvučení tohoto koncertu děkujeme Jardovi Mikyskovi, který odborně dodal podvečeru profesionální zvuk.

Nelze v jedné větě poděkovat za obrovskou lidskou energii, která neskončila nedělním koncertem, ale pořád rezonuje. Děkujeme.

 
 

Zobrazeno je 24 z celkem 49 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3  další stránka >
 
 

Zobrazeno je 24 z celkem 49 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3  další stránka >
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Galerie > Fotogalerie > 3. Charitativní koncert v chrámu sv. Jiří

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém