Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Srdce regionu

Srdce regionu
U příležitosti 10. výročí existence redakce KAM po Česku byla založena cena SRDCE PRO REGION, která ocení zásluhy regionální osobnosti, jež se v minulosti zasadila o rozvoj, popularizaci a propagaci dane oblasti či regionu. Cenu Srdce pro region v lednu 2016 získala paní PhDr. Miroslava Nováková z Královéhradeckého kraje, která stála od 90. let minulého století u prvních nesmělých krůčků zviditelnění turistických oblasti Rychnovsko a Orlické hory a Podorlicko. Přestože dnes je již na penzi, dál vede v Kostelci nad Orlici Klub seniorů Pohoda, s jehož členy podniká řadu zajímavých výletů po cele ČR. Předání ceny Srdce pro region bylo součástí doprovodného programu 25. mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze.
Cenu Srdce pro region za PhDr. Miroslavu Novákovou převzala na veletrhu ředitelka Destinační společnosti Orlické hory a Podorlicko paní Mgr. Eva Vaníčková.
Cenu paní M. Nováková převzala z rukou ředitelky destinační společnosti v pondělí 7. března v obřadní síni městského úřadu Kostelec nad Orlicí, a to za přítomnosti starosty města pana Františka Kinského a místostarosty RNDr. Tomáše Kytlíka.

 
 

Zobrazeno je 18 z celkem 42 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2-  další stránka >
 

Zobrazeno je 18 z celkem 42 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2-  další stránka >
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Galerie > Fotogalerie > Srdce regionu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém