Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Variabilní symboly pro platbu poplatku

vyhledání a zobrazení variabilního symbolu pro platbu místního poplatku
 

 
 

Na této stránce může každý plátce místního poplatku za komunální odpad získat informaci o přiděleném variabilním symbolu, který je nutno uvádět při platbě poplatku za komunální odpad.

Do níže uvedeného formuláře vypište rodné číslo plátce poplatku tj. rodné číslo osoby, která byla správci poplatku ohlášena jako plátce poplatku za celou rodinu.

V případě potíží nebo pro zjištění variabilního symbolu např. "chatařů" kontaktujte správce místního poplatku za komunální odpad.

Výši poplatku, možnosti úhrady a další informace konta plátce na daný kalendářní rok Vám odešleme formou e-mailové zprávy. Tato bezplatná služba je určena pro všechny plátce místního poplatku za komunální odpad, kteří nám sdělí svoji e-mailovou adresu.
V případě zájmu o tuto službu vyplňte, Váš e-mail do formuláře Ohlášení změny poplatkové povinnosti poplatku za komunální odpad. Vyplněný formulář lze zaslat e-mailem, doručit na podatelnu, popřípadě vhodit do schránky na dveřích městského úřadu.

Uživatelem zadaný osobní údaj ve formě rodného čísla není žádným způsobem v této aplikaci uchováván a následně po použití tlačítka „Vyhledat variabilní symbol“ dojde k jeho zapomenutí.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 11.5.2020 / 11.3.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém