Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

V kraji je dostatek vakcíny

grafická ikona, očkování
Očkovací místa nabízí možnost přeočkování už po 21 dnech. Kraj proto vyzývá všechny, kteří se chtějí nechat očkovat, ať neváhají a zaregistrují se na některém z méně vytížených očkovacích míst v regionu.
 

 
 

Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Očkuje se nadále na deseti místech a také v ordinacích praktických lékařů. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel. V tuto chvíli je navíc dostatek vakcín pro nové zájemce o očkování.

Po prvních měsících očkování, které očkovací místa v Královéhradeckém kraji zvládla výborně, je nyní dostatek vakcín pro nové zájemce o očkování. Na většině z desítky očkovacích míst je dostatek volných termínů, které mohou lidé využít a nechat se naočkovat ještě během letních měsíců.

Očkovací místa navíc nabízí možnost přeočkování už po 21 dnech. Kraj proto vyzývá všechny, kteří se chtějí nechat očkovat, ať neváhají a zaregistrují se na některém z méně vytížených očkovacích míst v regionu.

Podle aktuálních dat z 2. 7. je nejméně čekajících registrovaných zájemců na očkovacím místě ve Vrchlabí, dále potom v Náchodě, Jaroměři a Hořicích. Naopak nejvíce zaregistrovaných na očkování má Fakultní nemocnice Hradec Králové, kde na očkování čeká 4 082 zájemců. Denně nemocnice provede v průměru přes 1 100 vakcinací.

Počty registrovaných čekatelů na očkování a počty uvolněných nových termínů najdete na ockoreport.uzis.cz.

V kraji se očkuje na očkovacích místech v Hradci Králové, Náchodě, Trutnově, Jičíně, Rychnově nad Kněžnou, Hořicích, Dvoře Králové nad Labem, Jaroměři, Broumově a ve Vrchlabí.


  • informační grafika


 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 2.7.2021 / 2.7.2021 | Zveřejnit do: 30.9.2021
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém