Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Sportovec roku 2022

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
grafická ikona, vítězný pohár
3. února 2023 proběhlo v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou slavnostní vyhlášení tradiční ankety Nejúspěšnější sportovec Rychnovska 2022.
 

 
 

Soutěžní sezóna 2022 mažoretek Marlen Kostelec nad Orlicí se definitivně završila v pátek 3. února 2023 v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou, kde se konal slavnostní večer k udílení cen ankety „Sportovec roku 2022“. Kadetky Marlen II - Mistryně ČR, Mistryně Evropy a Mistryně světa – byly oceněny v kategorii  "Sportovec roku 2022 - mládežnický kolektiv" třetím místem. Velmi si tohoto ocenění vážíme a těší nás, a také je jednou z velkých motivací do další práce. Cenu na pódiu z rukou pana senátora Mgr. Jana Grulicha převzaly za celou skupinu kapitánky Žanet Pešková a Viktorie Janáčková.

Byl to krásný večer i proto, že Marlenky nebyly jedinými zástupci kosteleckých sportovců mezi oceněnými. Katrinka Havlová (jezdectví – pony), Iveta Miculyčová (Mistryně Evropy BMX) a Jan Kopecký (špičkový automobilový závodník) si ocenění zaslouží v míře vrchovaté a byly jsme na ně právem pyšní.

MK


  • Sportovec roku 2022 - mládežnický kolektiv


 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 6.2.2023 / 6.2.2023 | Zveřejnit do: 31.3.2023
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém