Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Sportovec roku 2022 Královéhradeckého kraje

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
grafická ikona, vítězný pohár
Kadetky Marlen vyhlášeny jako TŘETÍ NEJLEPŠÍ KOLEKTIV MLÁDEŽE Královéhradeckého kraje. Více informací v tomto článku.
 

 
 

Marlen Kostelec nad Orlicí ve společnosti takových osobností jako je Kateřina Siniaková, Vojtěch Heger, Adam Vlkanova, a takových klubů jako FC „Votroci“ Hradec Králové nebo HC Mountfield Hradec Králové.

Kde? Kdy? Proč?

V úterý 25. 4. 2023 v hradeckém Aldisu na slavnostním večeru při vyhlašování výsledků ankety „Nejlepší sportovec Královéhradeckého kraje“ za rok 2022.

Kadetky Marlen byly totiž nominovány do této ankety a vyhlášeny jako TŘETÍ NEJLEPŠÍ KOLEKTIV MLÁDEŽE Královéhradeckého kraje, za týmy juniorek Sokol Hradec Králové – basketbal a fotbalistkami FC Hradec Králové.
Velmi si této nominace a ocenění vážíme, děvčata si ocenění zasloužila plnou měrou, protože ve svém sportu a ve své věkové kategorii dosáhly v roce 2022 úplného vrcholu. Připomeňme – dvojnásobné Mistryně ČR, Mistryně a 1. vicemistryně Evropy, dvojnásobné Mistryně světa.

Přejme jim hodně štěstí, radosti z pohybu a týmové práce, přejme jim podporu rodičů a veřejnosti, i když každý rok nemůže být tak vrcholně úspěšný jako ten minulý.

MK


  • Kadetky Marlen vyhlášeny jako TŘETÍ NEJLEPŠÍ KOLEKTIV MLÁDEŽE Královéhradeckého kraje  • Kadetky Marlen vyhlášeny jako TŘETÍ NEJLEPŠÍ KOLEKTIV MLÁDEŽE Královéhradeckého kraje  • Kadetky Marlen vyhlášeny jako TŘETÍ NEJLEPŠÍ KOLEKTIV MLÁDEŽE Královéhradeckého kraje


 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 28.4.2023 / 28.4.2023 | Zveřejnit do: 31.5.2023
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém