Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Splatnost místních poplatků se blíží

informace
Vážení občané, dovolujeme si Vás informovat o blížícím se termínu splatnosti místního poplatku za komunální odpad a místního poplatku ze psů. Termín pro úhradu místních poplatků je 31. květen 2023. Místní poplatky je možné uhradit z pohodlí domova prostřednictvím online platebního portálu, bezhotovostním převodem z účtu nebo na centrální pokladně městského úřadu.
 

 
 

Vážení občané,

Město Kostelec nad Orlicí si Vás dovoluje informovat, že místní poplatek za komunální odpad a místní poplatek ze psů je splatný nejpozději do 31.05.2023.

Možnosti úhrady místního poplatku:

  • bezhotovostním převodem na účet města (nutné uvést přidělený variabilní symbol)
  • v hotovosti nebo platební kartou na centrální pokladně úřadu (s přiděleným variabilním symbolem)

Pokud se rozhodnete použít pro úhradu místního poplatku online platební bránu na adrese portal.kostelecno.cz, vezměte prosím na vědomí, že okamžitou úhradu místního poplatku je možné provést pouze prostřednictvím platební karty. V případě využití platebního QR kódu se jedná o standardní bezhotovostní převod, který může u některých bank trvat i několik dní.

Po uhrazení poplatku za komunální odpad je možné si na centrální pokladně městského úřadu vyzvednout svozové známky na popelnice.

Zaslání informace o platebních údajích e-mailem

Jednou ročně zasíláme prostřednictvím e-mailu informace o platebních údajích v rámci místního poplatku za komunální odpad a místního poplatku ze psů. Každý plátce může o tuto službu požádat bezplatně. V případě zájmu o tuto službu kontaktujte správce místního poplatku na níže uvedených kontaktech.

Více informací o místních poplatcích naleznete na webu města

Kontaktní informace na správce místního poplatku


  • Místní poplatky je možné uhradit z pohodlí domova prostřednictvím online platebního portálu  • Místní poplatky je možné uhradit z pohodlí domova prostřednictvím online platebního portálu 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 29.3.2023 / 29.3.2023 | Zveřejnit do: 31.12.2023
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém