Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

ilustrační obrázek - pohled na náměstí

Cesta: Titulní stránka

 

SMS InfoKanál

 
 
 

Vážení spoluobčané, od února 2015 je zahájen provoz nového způsobu předávání informací formou SMS. Město Kostelec nad Orlicí na přelomu roku 2014 a 2015 zřídilo službu SMS InfoKanál, což je přímý komunikační kanál úřadu s občany. Tento moderní komunikační prostředek je plnohodnotnou náhradou za stávající SMS ROZHLAS, který jsme poskytovali do konce roku 2014. S nástupem nové technologie prosíme všechny registrované uživatele o přeregistraci do nového InfoKanálu. Nové zájemce o příjem důležitých informací formou SMS s radostí vítáme a těšíme se, až se přihlásí způsobem popsaným níže.

Databáze telefonních čísel není poskytována dalším stranám. Službu provozuje společnost KONZULTA Brno, a.s., která je řádně registrovaná Úřadem pro ochranu osobních údajů. Registrací dáváte souhlas k tomu, aby Vám byly zasílány informace z města, Vaše údaje budou použity výhradně pro tyto účely. Další podrobnosti o službě se můžete dočíst na internetových stránkách www.infokanal.cz.

Veškeré SMS služby poskytujeme zcela zdarma. Službu technicky zabezpečuje MěÚ Kostelec nad Orlicí, případné dotazy, nebo náměty můžete sdělit na telefonním čísle 494 337 222.

Jak se zaregistrovat formou SMS

  • REGISTRUJ mezera KOSTELEC mezera ULICE mezera CISLOPOPISNE
  • REGISTRUJ mezera KOSTELECKA mezera LHOTA mezera CISLOPOPISNE
  • REGISTRUJ mezera KORYTA mezera CISLOPOPISNE
  • REGISTRUJ mezera KOZODRY mezera CISLOPOPISNE
 

Jak se odregistrovat formou SMS

  • ODREGISTRUJ
 

Registrační a odregistrační SMS odešlete na číslo: 494 337 111, cena odeslání registrační SMS je dle vašeho tarifu do pevné sítě.Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy, zejména u víceslovných názvů ulic, tyto názvy uvádějte bez háčků, čárek a v plné délce bez zkratek. Dvojslovné názvy oddělte mezerou, pro registraci chaty je potřeba za číslo popisné přidat mezeru a slovo EVID.

 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > ŽIVOT VE MĚSTĚ > SMS InfoKanál

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém