Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Rezervační systém

Vyvolávací a rezervační systém Městského úřadu Kostelec nad Orlicí

 
 
 

Za účelem plynulejší, pohodlnější a přehlednější odbavování klientů byl na Odbor dopravy – obecní živnostenský úřad, a to konkrétně registr vozidel, registr řidičů a registr živnostenský, nainstalován vyvolávací a rezervační systém umožňující odbavení dvěma způsoby.

  • klient přichází bez předchozí rezervace termínu a jeho odbavení je závislé na počtu čekajících klientů,
  • klient přichází s internetovou rezervací termínu a je odbaven v čase sjednané schůzky.

Odbavení bez rezervace termínu schůzky

Klient po příchodu sám volí požadovanou službu na tiskárně lístků vyvolávacího systému umístěného na chodbě v prostoru Odboru dopravy – obecního živnostenského úřadu, naproti výtahu. Obdrží lístek s číslem odbavení. Volán bude klient dle čísla k příslušné přepážce. Systém přiděluje lístky až do vyčerpání denní kapacity pracoviště.

Odbavení s rezervací termínu schůzky

Na této stránce naleznete odkaz pro internetové objednání termínu. Pro objednávání je vyhrazena pouze určitá kapacita pořadových čísel. Maximálně je možné se objednat 30 dní dopředu.

Po vyplnění registračních údajů obdrží klient na e-mail výzvu k potvrzení objednávky. Po potvrzení objednávky je objednávka zaregistrována a klientovi je přidělen identifikační kód s provozními pokyny pro odbavení.

Klient přichází s potvrzením o rezervaci termínu. Kód, který byl zaslán na e-mail klienta je třeba zadat na tiskárně lístků v sekci „Klienti objednaní z internetu“ a klient je volán ve sjednaný čas na příslušnou přepážku. Identifikační kód bude aktivní v rozmezí +/- 15 minut od sjednaného času. V případě, že se v tomto intervalu klient nedostaví, objednávka propadá.

Návod na zrušení schůzky:

Na úvodní stránce objednávkové aplikace se nachází odkaz „Zrušit objednávku“. Klient vyplní elektronický formulář a potvrdí zrušení objednávky. Objednávka je ze systému smazána. 
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > ÚŘAD > Rezervační systém

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém