Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Rezervační systém

Vyvolávací a rezervační systém Městského úřadu Kostelec nad Orlicí

 
 
 

Za účelem plynulejší, pohodlnější a přehlednější odbavování klientů byl na Odbor dopravy – obecní živnostenský úřad, a to konkrétně registr vozidel, registr řidičů a registr živnostenský, nainstalován vyvolávací a rezervační systém umožňující odbavení dvěma způsoby.

  • klient přichází bez předchozí rezervace termínu a jeho odbavení je závislé na počtu čekajících klientů,
  • klient přichází s internetovou rezervací termínu a je odbaven v čase sjednané schůzky.

Odbavení bez rezervace termínu schůzky

Klient po příchodu sám volí požadovanou službu na tiskárně lístků vyvolávacího systému umístěného na chodbě v prostoru Odboru dopravy – obecního živnostenského úřadu, naproti výtahu. Obdrží lístek s číslem odbavení. Volán bude klient dle čísla k příslušné přepážce. Systém přiděluje lístky až do vyčerpání denní kapacity pracoviště.

Odbavení s rezervací termínu schůzky

Na této stránce naleznete odkaz pro internetové objednání termínu. Pro objednávání je vyhrazena pouze určitá kapacita pořadových čísel.

Po vyplnění registračních údajů obdrží klient na e-mail výzvu k potvrzení objednávky. Po potvrzení objednávky je objednávka zaregistrována a klientovi je přidělen identifikační kód s provozními pokyny pro odbavení.

Klient přichází s potvrzením o rezervaci termínu. Kód, který byl zaslán na e-mail klienta je třeba zadat na tiskárně lístků v sekci „Klienti objednaní z internetu“ a klient je volán ve sjednaný čas na příslušnou přepážku. Identifikační kód bude aktivní v rozmezí +/- 15 minut od sjednaného času. V případě, že se v tomto intervalu klient nedostaví, objednávka propadá.

Návod na zrušení schůzky:

Na úvodní stránce objednávkové aplikace se nachází odkaz „Zrušit objednávku“. Klient vyplní elektronický formulář a potvrdí zrušení objednávky. Objednávka je ze systému smazána. 
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > ÚŘAD > Rezervační systém

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém