Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Oznámení pořádání veřejnosti přístupných kulturních podniků ve městě Kostelec nad Orlicí

 
 
 

Zastupitelstvo města Kostelec nad Orlicí schválilo na svém zasedání dne 25. 9. 2017 usnesením ZM č. 5/2017 Obecně závaznou vyhláška č. 5/2017 o stanovení podmínek pro pořádání veřejnosti přístupných kulturních podniků v rozsahu nezbytném k zajištění veřejného pořádku, která nabyla účinnosti 13. 10. 2017.

Předmětem výše uvedené vyhlášky je stanovení podmínek pro pořádání veřejnosti přístupných kulturních podniků, včetně tanečních zábav a diskoték, pořádaných ve městě Kostelec nad Orlicí. Pořadatel podniku je povinen zaslat oznámení o pořádání těchto podniků nejpozději 5 dnů před jeho konáním Městskému úřadu Kostelec nad Orlicí.  


Informace: Šárka Slezáková, Organizačně-správní odbor Městského úřadu v Kostelci nad Orlicí, tel. 494 337 284,   mobilní telefonní číslo: 725 099 614, e-mail: sslezakova@muko.cz.

    

 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > ÚŘAD > Formuláře a dokumenty > Organizačně správní odbor a živnostenský úřad > Oznámení pořádání veřejnosti přístupných kulturních podniků ve městě Kostelec nad Orlicí

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém