Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Oznámení o zrušení ordinace

grafická ikona, lékař
Vážení, oznamujeme Vám zrušení ordinace MUDr. Jaroslavy Boháčové. Odbor sociálních věcí vám pomůže s vyplněním a odesláním žádosti o předání zdravotnické dokumentace.
 

 
 

Vážení,

oznamujeme Vám zrušení ordinace MUDr. Jaroslavy Boháčové.

V případě, že potřebujete pomoci s vyplněním a odesláním žádosti o předání zdravotnické dokumentace, můžete se obrátit na MěÚ Kostelec nad Orlicí, odbor sociálních věcí – Kovaříčková Běla.

Zdravotnická dokumentace bude předána pouze novému lékaři, nikoliv pacientovi.

Žádost je ke stažení na webových stránkách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje: https://kr-kralovehradecky.cz/scripts/detail.php?pgid=174


MUDr. Jaroslava Boháčové

ORDINACE ZRUŠENA

OZNÁMENI

V souladu s ustanovením § 57 odst. 3 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) ve znění pozdějších předpisů, převzal odbor zdravotnictví Krajského úřadu Královéhradeckého kraje zdravotnickou dokumentaci z ordinace MUDr. Jaroslava Boháčové., IČO: 71170472, Komenského 583, Kostelec nad Orlicí, PSČ 517 41

Vážení pacienti, je nezbytné, abyste si zvolili nového lékaře v oboru všeobecné praktické lékařství. Pokud bude váš nový lékař potřebovat vaši zdravotnickou dokumentaci, můžete o ni pouze písemně požádat na adrese:

Krajský úřad Královéhradeckého kraje oddělení zdravotnictví
Pivovarské náměstí 1245
PSČ 500 03 Hradec Králové

Zdravotnická dokumentace bude předávána pouze novému lékaři, nikoliv pacientovi.

V případě nejasností můžete kontaktovat paní Veselou na tel. č. 495 817 505, která zajišťuje předávání zdravotnické dokumentace nově zvolenému lékaři.

Pokud se Vám nepodaří domluvit se s některým z lékařů, aby Vás přijal do péče, obraťte se prosím, na Vaši zdravotní pojišťovnu, která je povinna zajistit poskytování zdravotní péče svým pojištěncům.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 7.3.2022 / 7.3.2022 | Zveřejnit do: 31.3.2023
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém