Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

zima

Cesta: Titulní stránka

 

Výzva poskytování finančních darů

dotace
Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje sběr žádostí na finanční dary ŠKODA AUTO a.s.. O poskytnutí finančního daru mohou požádat spolky (kluby a oddíly…) realizující aktivity pro děti a mládež v oblasti podpory amatérského sportu na území města Kostelec nad Orlicí.
 

 
 

Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje sběr žádostí na finanční dary ŠKODA AUTO a.s..

O poskytnutí finančního daru mohou požádat spolky (kluby a oddíly…) realizující aktivity pro děti a mládež v oblasti podpory amatérského sportu na území města Kostelec nad Orlicí.

Na základě doporučení grantové komise rozhodla rada města o účelovém  charakteru daru. Ten bude poskytován výhradně na pořízení sportovního vybavení či sportovních potřeb realizovaného projektu. Dar nelze  poskytnout na úhradu osobních nákladů (mezd), cestovné a dopravu, pronájmy, startovné,  úhrady členských příspěvků, provozní náklady (úhrada el. energie, údržba, vodné, stočné), podnikatelské aktivity a investice.

Žádosti o dar podávejte doporučeně poštou na adresu Město Kostelec nad Orlicí, organizačně-správní odbor, Palackého náměstí 38, 517 41 Kostelec nad Orlicí, nebo osobně na podatelně úřadu nejpozději do 18. 10. 2017.

 

Více informací na www.kostelecno.cz, sekce Granty a dotace


 
Zodpovídá: Šárka Slezáková
Vytvořeno / změněno: 7.9.2017 / 3.10.2017
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém