Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Novoroční ohňostroj

Novoroční ohňostroj
Novoroční ohňostroj

Při novoročním ohňostroji jsme se zaujetím hleděli na nebe, kde se odehrávala zajímavá podívaná. Každý ohňostroj má svůj příběh, ke kterému je pečlivě vybírána hudba. Jaké téma bylo to letošní? Byl to pohled do dětských snů.
Dětské sny jsou pestré a jedinečné stejně tak jako je ohňostroj, který pro vás firma Pyromaniac z Náchoda připravila. Důraz byl kladen na význam dětského snění, a proto i začátek celé show byl důrazný. Každý sen je originální, i když v jádru mysli je někdy nepochopitelný, nepravidelnost a chaos některých efektů rovněž. Prostřední část ohňostroje byla velmi barevná, pestrá a veselá jako bývá většina dětských snů. Každý z přihlížejících diváků si zde mohl najít to, co se mu líbí, ať už se jedná o barvy, tvar anebo celkový obraz. Závěrečná část ohňostroje ztvárnila hloubku, bohatost a kvalitu, ze které se čerpá pozitivní energie, tak jak je tomu nejen u dětského spánku a snění.
Doufáme, že jste si požitek z originální show, kterou pro vás společnost Pyromaniac s.r.o zrealizovala, užili.

Vedení města Kostelce nad Orlicí touto cestou velmi děkuje všem níže uvedeným sponzorům, kteří se svými finančními příspěvky podíleli na konání tradičního novoročního ohňostroje dne 01.01.2023:
Penzion Podhorní mlýn
Tenneco Kostelec nad Orlicí
Tiskárna AG TYP
Motorsport Kopecký Kostelec Nad Orlicí
Cihelna Kinský, spol. s r.o.
AQUA servis

Ještě jednou děkujeme všem, kterým se ohňostroj líbil a firmě Pyromaniac Náchod za skvělou podívanou a zvukaři Jaroslavu Mikyskovi za skvělý zvuk.

 
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Galerie > Fotogalerie > Novoroční ohňostroj

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém