Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Návštěva, která potěší …

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
informace
Kosteleckým mažoretkám Marlen přišel poštou krásný dopis: „Gratulace k titulům mistryň republiky, Evropy a světa, poděkování všem dívkám za reprezentaci Kostelce, Královéhradeckého kraje a České republiky, a také poděkování trenérkám za jejich práci věnovanou nezištně dětem.“
 

 
 

Hlavička dopisu – Senát České republiky.

Podpis: Mgr. Jan Grulich, „Senátor z hor“.

Měly jsme opravdu velikou radost.

A v pondělí 21. 11. 2022 nás pan senátor Jan Grulich navštívil osobně na tréninku skupin kadetek a juniorek. Setkání proběhlo ve velmi milé a přátelské atmosféře. Pan senátor se zajímal o tréninky a jejich náročnost pro děvčata, ze kterých okolních měst a obcí k nám dívky dojíždějí, o průběh a atmosféru soutěží, o finanční podporu městem, krajem i Unií sportu, vyzkoušel si práci s pomy a pozdravil se s děvčaty. Marlenky mu předvedly průřez tréninkem – pohybovou průpravu, nácvik práce s pomy, společný taneček a části nových letošních choreografií včetně gymnastických prvků, které ho velmi zaujaly. Nešetřil slovy chvály jak na adresu děvčat, tak i trenérek, které se jim věnují.

Poděkovaly jsme panu senátorovi za milou návštěvu a nezapomněly ho pozvat na finále MČR 2023, které se bude konat na zimním stadionu v Hradci Králové.

Zájem pana senátora Grulicha a jeho milý dopis je pro nás odměnou a zároveň velkou motivací do další práce. Velice si vážíme toho, že si při své maximální pracovní vytíženosti udělal čas na osobní návštěvu v Kostelci u Marlenek. Děkujeme.

MK


  • Kostelecké mažoretky Marlen
 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 22.11.2022 / 22.11.2022 | Zveřejnit do: 31.12.2022
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém