Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Město vyhlásilo nová výběrová řízení

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
informace
Město Kostelec nad Orlicí vyhlásilo výběrová řízení na pozice referentů stavebního úřadu - životního prostředí, ekonomického odboru a vedoucí odboru správy majetku města.
 

 
 

Ekonomický odbor

Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent ekonomického odboru – pokladní/administrativní a spisový pracovník. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Zájemci o tuto pozici mohou zasílat přihlášky do 14. února 2020 do 12:00 hodin. Více informací o vypsaném výběrovém řízení naleznete na úřední desce.


Stavební úřad - životní prostředí


Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka stavebního úřadu – životního prostřední, s náplní práce zajišťování správy složek životního prostředí na úsecích myslivosti, péče o les, rybářství, ochrany zvířat proti týrání. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Zájemci o tuto pozici mohou zasílat přihlášky do 17. února 2020 do 12:00 hodin. Více informací o vypsaném výběrovém řízení naleznete na úřední desce.


Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent stavebního úřadu – životního prostředí, s náplní práce referenta obecného stavebního úřadu. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Zájemci o tuto pozici mohou zasílat přihlášky do 16. března 2020 do 12:00 hodin. Více informací o vypsaném výběrovém řízení naleznete na úřední desce.


Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent stavebního úřadu – životního prostředí, s náplní práce referenta na úseku výkonu působnosti silničního správního úřadu a speciálního stavebního úřadu pro stavby silnic, místních komunikací a veřejně přístupných účelových komunikací. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Zájemci o tuto pozici mohou zasílat přihlášky do 16. března 2020 do 12:00 hodin. Více informací o vypsaném výběrovém řízení naleznete na úřední desce.


Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka stavebního úřadu – životního prostřední, s náplní práce referent/ka úřadu územního plánování. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Zájemci o tuto pozici mohou zasílat přihlášky do 16. března 2020 do 12:00 hodin. Více informací o vypsaném výběrovém řízení naleznete na úřední desce.


Správa majetku města


Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí odboru správy majetku města. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 6 měsíců. Zájemci o tuto pozici mohou zasílat přihlášky do 16. března 2020 do 12:00 hodin. Více informací o vypsaném výběrovém řízení naleznete na úřední desce.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 17.1.2020 / 28.1.2020 | Zveřejnit do: 16.3.2020
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém