Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Letní přátelské posezení u zahrádkářů

Letní přátelské posezení u zahrádkářů
Už začátkem června je vždy připraven termín na letní tradiční posezení s grilováním v prostorách u zahrádkářů. Však taky celá řada členů klubu seniorů je zároveň organizována u kosteleckých zahrádkářů, takže propojenost funguje, vzájemná informovanost také a termíny zájezdů jsou také zajišťovány po vzájemné dohodě. Nejedná se o konkurenci, ale dobrou spolupráci, což se samozřejmě oboustranně „vyplácí“.

 
 

Členka výboru klubu seniorů Majka Votroubková se stará o příjem přihlášek a už uprostřed června je jasné, že počet zájemců bude tradičně kolem 60 lidí. Grilované kuře a skvělé uzené není však jenom důvodem, k setkání. „Pohodáři“ si rádi posedí s přáteli, popovídají a také není nouze o to, probrat „důležité novinky z dění ve městě“.
Naše poděkování patří především celému kolektivu zahrádkářů, který pod vedením šéfa zahrádkářů pana Antonína Mrázka, připravují nezištně naše setkání již nejméně dva dny dopředu. Vzorná a rychlá obsluha uspokojuje "mlsné jazyky" a tak není výjimkou, že na své si přijdou i někdy členové rodin. Vůně přiláká i náhodné kolemjdoucí a ani v tom případě není nouze o ochotu. Tentokrát jen chyběl skvělý kostelecký mošt, což způsobila loňská velká neúroda jablek. Zato oba pánové u grilu odvedli tradičně skvělou práci, mňamka byla skvělá, uzené bylo jak „dort“ a po kuřátcích se jen zaprášilo. Takže, příští rok se budeme zase těšit, že tradici bude pokračovat. Děkujeme!
Jenom pro upřesnění, přátelské posezení u zahrádkářů nenarušil ani déšť...“nejsme z cukru ze soli...“, uskutečnilo se ve čtvrtek 12. 7. odpoledne, k plné spokojenosti všech přítomných. Každý účastník akce, pokud měl zájem, obdržel ještě Letní turistické noviny 2018, díky ochotě a vstřícnosti paní Míši Jankové z Destinace Orlické hory a Podorlicko....díky!

Miroslava Nováková

 

 
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Galerie > Fotogalerie > Letní přátelské posezení u zahrádkářů

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém