Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Kostelecký stolní kalendář 2022

grafická ikona, kalendář
Město vydává nový stolní kalendář pro rok 2022. Kalendář nás tentokrát provede obchody, pekárnami a prodejnami s potravinami našeho města. Kalendář bude k zakoupení začátkem prosince v Regionálním turistickém a informačním centru a v Potravinách u Gina v Kostelci nad Orlicí.
 

 
 

Kalendář nás tentokrát provede obchody, pekárnami a prodejnami s potravinami našeho města. Seznámí nás i s recepty na pokrmy našich babiček, které vařily z vypěstovaného vlastního ovoce, zeleniny a koření.

Recepty jsme se snažili seřadit podle sklizně jednotlivých plodin během celého roku. V kalendáři objevíte recepty od polévek přes svačiny až po hlavní jídla, nebo jen dezerty, džemy, marmelády a kompoty. Seznámíme Vás i s nakládanými specialitami a domácími šťávami a víny.

Na úspěchu receptu se mimo jiné podílí i čerstvost plodin, která vás odmění chutným jídlem za vynaložené vypěstování a přípravu receptu.Dobré jídlo, dobré pití, základ všeho živobytí.

Stolní kalendář bude k zakoupení začátkem prosince v Regionálním turistickém a informačním centru a v Potravinách u Gina v Kostelci nad Orlicí.


  • náhled titulní strány kalendáře  • ukázka z kalendáře, pekařství Netík  • ukázka z kalendáře, Rolnické družstevní podniky

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 24.11.2021 / 24.11.2021 | Zveřejnit do: 31.3.2022
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém