Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Informace pro živnostníky

informace
Pokud jste vlastníkem živnostenského oprávnění vydaného před 1. 7. 2008 a nejste si jisti, zda Vaše živnostenské oprávnění bylo již uvedeno do souladu se zněním zákona, dostavte se na živnostenský úřad. Více informací naleznete v tomto článku.
 

 
 

Ke dni 1. 7. 2008 došlo k zásadní novele živnostenského zákona, v rámci které byly všechny původní volné živnosti spojeny v jednu živnost s názvem „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona“.

Živnostenské úřady průběžně provádějí držitelům volných živností při návštěvě živnostenského úřadu tzv. transformaci, tedy úpravu živnostenského oprávnění v rozsahu volné živnosti podle platného znění živnostenského zákona.
Pokud jste vlastníkem živnostenského oprávnění vydaného před 1. 7. 2008 a nejste si jisti, zda Vaše živnostenské oprávnění bylo již uvedeno do souladu se zněním zákona, dostavte se na živnostenský úřad (Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí, 4. patro), kde bude na místě ověřeno, zda byla transformace již provedena, případně zda je ve Vašem případě ještě řeba tento úkon provést.

Pro ověření je také možno kontaktovat pracovníky živnostenského úřadu prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky na tel. 773 781 155 nebo 778 964 013. Informaci o evidenci údajů v živnostenském rejstříku lze také zjistit na webových stránkách www.rzp.cz.

Uvedená změna proběhne bez objednání, na místě, bez správního poplatku.

Živností koncesovaných, řemeslných a vázaných se tato informace netýká.


 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 12.7.2022 / 12.7.2022 | Zveřejnit do: 31.10.2022
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém