Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 6.5.2019

 

 
 

Přednáška „Bezpečný dům“
Klub seniorů Pohoda pořádá v úterý 7.5.2019 ve 14:30 ve společenské místnosti přednášku na téma "Bezpečný dům". Přednášející budou nadpraporčík Jiří Václavík, hlavní vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru Rychnov nad Kněžnou a nadpraporčík Michal Fryč. Zveme zájemce z řad obyvatel města a členů klubu seniorů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, kdy Vám budou  odpovídat přednášející i na vaše dotazy. Vstup zdarma.

Jarní svoz drobného nebezpečného odpadu
Město Kostelec nad Orlicí oznamuje, že ve dnech 10.5. – 11.5.2018 proběhne jarní sběr a svoz drobného nebezpečného odpadu, který je určen výhradně pro občany města Kostelec n. O., Kostelecké Lhoty, Koryt a Kozoder. Odvoz odpadu z podnikatelské činnosti je možné dohodnout na tel.: 602 438 569. Přesný rozpis místa a času svozu získáte na webových stránkách města, na vývěsních plochách nebo na tel.: 494 337 286. Současně upozorňujeme občany, že v rámci svozu nebudou sbírány zářivky, výbojky a nefunkční elektrospotřebiče.

Kino Rabštejn
Sdružený Klub Rabštejn v úterý 7.5.2019 uvádí divadelní představení se Simonou Stašovou v hlavní roli s názvem Drobečky z perníku. Představení je součástí divadelního abonmá na Rabštejně.

Restaurace Pivovar
Restaurace Pivovar Vás srdečně zve v pátek 10.5.2019 na sledování 1. zápasu MS v hokeji české reprezentace, který začíná ve 20:30 hodin. Po hokeji Vás potěší svou hudbou skupina Alzheimer band. 

Den otevřených dveří v komunitním centru
Město Kostelec nad Orlicí a Pečovatelská služba Vás srdečně zvou na Den otevřených dveří, který se bude konat ve středu 15.5.2019 od 9:00 hodin v nově otevřeném komunitním centru v Kostelci nad Orlicí v ulici Na Příkopech. Slavnostní otevření proběhne za účasti zástupců vedení města a Královéhradeckého kraje. V průběhu celého dne budete moci zhlédnout prezentace poskytovatelů sociálních služeb a připraveny jsou pro Vás také přednášky a semináře. Přijďte se seznámit s širokou nabídkou poskytovatelů sociálních služeb a prohlédnout si nové prostory komunitní centra, rádi Vás přivítáme a provedeme novým zařízením.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 6.5.2019 / 6.5.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém