Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 6.2.2019

 

 
 

Odstávka vody
Společnost AQUA Servis, a.s. oznamuje přerušení dodávky pitné vody ve čtvrtek 7.2.2019 od 8:00 do 14:00 hodin. Dodávka vody bude přerušena v ulicích Jirchářská, Barákova a Trávnická. Snížený tlak vody bude v ulicích Riegrova, Žižkova, Pod Branou, Husova, Purkyňova, Na Morávce, Havlíčkova, Třebízského, Rybářská, Mánesova, Zoubkova, Tyršova, I.J. Pešiny, Dukelských hrdinů, Na Lávkách, Žofínská a Krupkova. Výrazně snížený tlak bude v okolí Palackého a Jiráskova náměstí. Náhradní zásobování bude zajištěno pojízdnou cisternou. V případě potřeby volejte na tel. č. 602 939 554. Společnost AQUA Servis, a.s. děkuje za pochopení.

Obecní živnostenský úřad uzavřen
Městský úřad Kostelec nad Orlicí oznamuje, že z organizačních důvodů je pro veřejnost uzavřen obecní živnostenský úřad. Děkujeme za pochopení.

Matrika 8.2.2019 uzavřena
Městský úřad Kostelec nad Orlicí oznamuje, že z organizačně-technických důvodů bude v pátek 8.2.2019 pro veřejnost zcela uzavřena agenda matriky. Děkujeme za pochopení.  

Výběrová řízení - Pečovatelská služba Kostelec nad Orlicí
Město Kostelec nad Orlicí nabízí volné pracovní místo v Pečovatelské službě Kostelec nad Orlicí na pozici „pracovník v sociálních službách“ a dále volné místo v Centru denních služeb Domovinka Kostelec nad Orlicí na pozici „pracovník přímé péče v sociálních službách“. Bližší informace ohledně výběrových řízení jsou k dispozici na webových stránkách města nebo na tel. č. 773 781 188.  

Country večer
Restaurace Pivovar Vás zve v pátek 8.2.2019 od 20:00 hodin na Country večer se skupinou Alzheimer band. Srdečně jste zváni.

Zahrádkářský ples
Český zahrádkářský svaz v Kostelci nad Orlicí  zve všechny příznivce dobré zábavy na 52. zahrádkářský ples, který se koná  v sobotu 9.2.2019 ve Sdruženém klubu Rabštejn. Uvítá Vás krásná výzdoba, skvělá kapela, hodnotné ceny  a příjemná atmosféra. Zbylé vstupenky zakoupíte ve Sdruženém klubu Rabštejn.

Obsluha benzínové stanice
Benzina v Týništi nad Orlicí přijme obsluhu čerpací stanice. Telefonní kontakt - paní Vojáčková č. 777 126 790.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 7.2.2019 / 7.2.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém