Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

ilustrační obrázek - pohled na náměstí

Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 5.3.2018

 

 
 

Přerušení dodávky pitné vody
Společnost AQUA SERVIS a.s. oznamuje přerušení dodávky pitné vody z důvodu prací na vodovodním řadu, ke které dojde ve středu 7.3.2018 od 7 do 17 hodin. Náhradní zásobování bude zajištěno pojízdnou cisternou. Přesný rozpis postižených ulic naleznete na webových stránkách města. V případě potřeby volejte na středisko Kostelec na tel. číslo 602 939 554. Děkujeme za pochopení.
Postižené ulice: Riegrova, Žižkova, I. J. Pešiny, Pod Branou, Palackého náměstí, Na Lávkách, Tyršova, Jiráskovo náměstí, Zoubkova, Mánesova, Žofínská, Krupkova, Husova, Jirchařská, Havlíčkova, Purkyňova, Trávnická, Barákova, Rybářská, Na Morávce, Frošova, Kotyzova, Drtinova, Stradinská, Na Pekajně, Katovská, Chaloupkova, Kamenečná, Arnoštova, Na Vrbině, Na Spravedlnosti, Na Plácku, Nová, Průšova, Za Drahou.


Uzavření Městského úřadu
Dovolujeme si upozornit občany, že ve středu 7.3.2018 bude MÚ z provozních důvodů zcela uzavřen. Děkujeme za pochopení.
 
MUDr. Klejmová neordinuje
MUDr. Ivana Klejmová oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené ve středu 7.3.2018 neordinuje. Zástup je zajištěn u MUDr. Ivy Matějusové.


Kurýr – volné pracovní místo
Městský úřad Kostelec nad Orlicí nabízí volnou pozici pracovníka pro kurýrní službu -  doručování listovních zásilek pro Kostelec nad Orlicí. Pracovní poměr uzavřen na dohodu o provedení práce. Bližší informace na tel. čísle 778 768 038 nebo 724 277 857.


2. společenský ples Dítě v srdci
Perinatální hospic „Dítě v srdci“ Vás srdečně zve na 2. společenský ples, který se koná v sobotu 10.3.2018, k tanci a poslechu hraje skupina Koplaho Band, uvidíte vystoupení s předtančením a dětské gymnastické akrobatické představení. Jednou z hlavních cen tomboly je pobyt na Tennerife pro celou rodinu. Bližší informace naleznete na webových stránkách města nebo na stránkách www.ditevsrdci.cz.


 
Zodpovídá: Bc. Kristýna Predecká
Vytvořeno / změněno: 6.3.2018 / 6.3.2018 | Zveřejnit od-do: 6.3.2018-31.3.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém