Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 4.4.2018

 

 
 

Uzavření úseku OP, cestovních dokladů, přestupků a evidence obyvatel
Městský úřad Kostelec nad Orlicí oznamuje, že z organizačně – technických důvodů budou ve dnech 5.4.2018 – 6.4.2018 pro veřejnost zcela uzavřeny agendy občanských průkazů, cestovních dokladů, evidence obyvatel a přestupková agenda. Děkujeme za pochopení.


Přesun agendy OP, cestovních dokladů a evidence obyvatel
Městský úřad Kostelec nad Orlicí oznamuje, že od 9.4.2018 budou agendy OP, cestovních dokladů, evidence obyvatel a přestupková agenda přesunuty do přízemí budovy B městského úřadu, tj. Dukelských hrdinů 985.


Velkoobjemové kontejnery
Městský úřad oznamuje, že od pondělí 9.4.2018 budou opět na jednotlivá stanoviště ve městě přistavovány velkoobjemové kontejnery na zeleň nebo objemný odpad. Sběrná místa a termíny přistavení velkoobjemových kontejnerů jsou k dispozici na stránkách města, popř. přímo na odboru správy majetku města u paní Černohorské.


Sbírka šatstva
Diakonie Broumov, sociální družstvo ve spolupráci s městem Kostelec nad Orlicí vyhlašuje sbírku šatstva, která se koná v sobotu 7.4.2018 od 8:00 do 11:00 hodin v prostorách Hasičské zbrojnice – město a v ZŠ Na Skále. Věci prosím zabalte do igelitových pytlů či krabic, aby se transportem nepoškodily. Předem děkujeme všem dárcům.


Krajkářky
Křehkou krásu krajky a zároveň zručnost a dovednost tří členek klubu, krajkářek paní Limmlové, Vaňkové a Zárubové můžete sledovat na besedě v rámci cyklu „Kdo umí, umí“ ve společenské místnosti  Klubu seniorů POHODA v úterý 10.4.2018 od 14:30 hodin. Vstup zdarma pro členy i ostatní zájemce z řad obyvatel. Jste srdečně zváni.


Velká jarní brigáda tenisového spolku
Tenisový spolek L.T.C. Kostelec nad Orlicí oznamuje všem členům a novým zájemcům o tenis, že ve dnech 7. a 8.4.2018 vždy od 8:00 hodin bude probíhat 1. velká jarní brigáda spojená s přípravou hracích ploch na letní tenisovou sezónu.


Motorest Lípa přijme pomocnou sílu do kuchyně
Motorest Lípa přijme do hlavních nebo vedlejšího pracovního poměru pomocnou sílu do kuchyně, práce je vhodná i pro brigádníky. Nabízí výhodné platové podmínky, možnost ubytování a týdenní pracovní cyklus. Bližší informace na tel.: 775365847 nebo osobně v motorestu.

 
Zodpovídá: Bc. Kristýna Predecká
Vytvořeno / změněno: 5.4.2018 / 5.4.2018 | Zveřejnit od-do: 4.4.2018-30.4.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém