Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

titulní obrázek webu, zimní období

Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 30.12.2022

grafická ikona, reproduktor
 

 
 

Změna režimu svozu komunálního odpadu

Od 1. ledna 2023 dochází ke změně svozových dnů směsného komunálního odpadu. Nově bude svoz realizován dvakrát týdně a to v pondělí a úterý. Více informací naleznete na webu města, Facebooku, v mobilní aplikaci nebo lednovém zpravodaji Orlice.

Veřejné bruslení

Veřejné bruslení na umělém kluzišti za budovou Obchodní akademie T. G. Masaryka  v Kostelci nad Orlicí bylo zahájeno v sobotu 17. prosince ve 13:00 hodin. Vstup zdarma a na vlastní nebezpečí. Podmínkou je dodržování vyvěšeného provozního řádu. Více na www.kostelecno.cz

Srdečně zveme na Kostelecké putování za betlémy

Výstava betlémů ve výlohách obchodů, oknech obyvatel města i ve vestibulu Městského úřadu Kostelec nad Orlicí (vchod u České spořitelny) bude probíhat od 12. prosince do 6. ledna. Mapka je k dispozici na webových stránkách města nebo v informačním centru Kostelec nad Orlicí.

Novoroční ohňostroj

Město Kostelec nad Orlicí zve na tradiční Novoroční ohňostroj, který se uskuteční na Palackého náměstí dne 1.1.2023 od 18:00 hodin.

Přechodná úprava provozu na pozemních komunikacích

V souvislosti s konáním tradičního Novoročního ohňostroje dojde v neděli 1.1.2023  k přechodné úpravě provozu na pozemních komunikacích, a to omezení parkování od 6:00 hodin v prostoru Palackého náměstí před prodejnou Orlice a v prostoru od kašny směrem k budově městského úřadu. Prosíme občany, aby v ohrazených místech neparkovali své automobily. Více informací k dopravním omezením naleznete na webových stránkách nebo na facebooku města Kostelce nad Orlicí. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Kino

Kino Rabštejn Vás zve na Silvestrovské promítání. Uvidíte pohádku Princ Mamánek a nový úspěšný AVATAR: Cesta vody. Promítá se i mezi svátky. Těšíme se na Vás v Kině Rabštejn.

 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 30.12.2022 / 30.12.2022 | Zveřejnit do: 30.1.2023
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém