Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 3.5.2019

 

 
 

Uzavírka ul. Riegrova
Město Kostelec nad Orlicí  oznamuje, že od 16.4.2019 do 6.5.2019 bude pokračovat uzavření místní komunikace – Riegrova ulice, ze směru  ulice Komenského po ulici Žižkova. Důvodem uzavření jsou pokračující opravy na splaškové kanalizaci. Bližší informace budou zveřejněny na úřední desce.

Přednáška „Bezpečný dům“
Klub seniorů Pohoda pořádá v úterý 7.5.2019 ve 14:30 ve společenské místnosti přednášku na téma "Bezpečný dům". Přednášející budou nadpraporčík Jiří Václavík, hlavní vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru Rychnov nad Kněžnou a nadpraporčík Michal Fryč. Zveme zájemce z řad obyvatel města a členů klubu seniorů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, kdy Vám budou  odpovídat přednášející i na vaše dotazy. Vstup zdarma.

Den matek
Svaz postižených civilizačními chorobami Kostelec nad Orlicí pořádá v pondělí dne 6.5.2019 v 17:00 hodin v kostelíku za Rabštejnem „Den matek“. Vystoupí zde žáci základní umělecké školy F. I. Tůmy Kostelec nad Orlicí. Všichni jste srdečně vítáni.

Jarní svoz drobného nebezpečného odpadu
Město Kostelec nad Orlicí oznamuje, že ve dnech 10.5. – 11.5.2018 proběhne jarní sběr a svoz drobného nebezpečného odpadu, který je určen výhradně pro občany města Kostelec n. O., Kostelecké Lhoty, Koryt a Kozoder. Odvoz odpadu z podnikatelské činnosti je možné dohodnout na tel.: 602 438 569. Přesný rozpis místa a času svozu získáte na webových stránkách města, na vývěsních plochách nebo na tel.: 494 337 286. Současně upozorňujeme občany, že v rámci svozu nebudou sbírány zářivky, výbojky a nefunkční elektrospotřebiče.

Den otevřených dveří v komunitním centru
Město Kostelec nad Orlicí a Pečovatelská služba Vás srdečně zvou na Den otevřených dveří, který se bude konat ve středu 15.5.2019 od 9:00 hodin v nově otevřeném komunitním centru v Kostelci nad Orlicí v ulici Na Příkopech. Slavnostní otevření proběhne za účasti zástupců vedení města a Královéhradeckého kraje. V průběhu celého dne budete moci zhlédnout prezentace poskytovatelů sociálních služeb a připraveny jsou pro Vás také přednášky a semináře. Přijďte se seznámit s širokou nabídkou poskytovatelů sociálních služeb a prohlédnout si nové prostory komunitní centra, rádi Vás přivítáme a provedeme novým zařízením.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 3.5.2019 / 3.5.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém