Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 29.4.2019

 

 
 

Uzavírka ul. Riegrova

Město Kostelec nad Orlicí  oznamuje, že od 16.4.2019 do 6.5.2019 bude pokračovat uzavření místní komunikace – Riegrova ulice, ze směru  ulice Komenského po ulici Žižkova. Důvodem uzavření jsou pokračující opravy na splaškové kanalizaci. Bližší informace budou zveřejněny na úřední desce.

Čarodějnice Na Penaltě

Tělovýchovná jednota SOKOL Kostelecká Lhota zve v úterý 30.4.2019 od 17:00 hodin na pálení čarodějnic do Koryt na fotbalové hřiště Na Penaltě. Čeká vás les plný bytostí, soutěže pro děti s odměnami, hra o ceny a vyhodnocení nejlepší čarodějnice. Večer pokračuje taneční zábavou s hudební skupinou SPEKTRUM.  Občerstvení zajištěno.

Čarodějnický rej

Pracovníci DDM a SK Rabštejn zvou v úterý 30.4.2019 od 17:00 hodin rodiče s dětmi i kosteleckou veřejnost na Čarodějnický rej, který vypukne na zahradě za SK Rabštejn. Malé čarodějnice a čarodějové se mohou těšit na různé soutěže. Společně ozdobíme májku, opečeme špekáčky a podle tradice spálíme na ohni čarodějnici. Od 19:30 hodin vypukne na Rabštejně čarodiskotéka, která je určena dětem od 10 do 15 let.

MUDr. Iva Matějusová neordinuje

MUDr. Iva Matějusová oznamuje, že ve dnech 2.5. a 3.5.2019 neordinuje. Zástup je zajištěn u MUDr. Ivany Klejmové v dětském středisku v Častolovicích v dopoledních hodinách.

Přednáška „Bezpečný dům“

Klub seniorů Pohoda pořádá v úterý 7.5.2019 ve 14:30 ve společenské místnosti přednášku na téma "Bezpečný dům". Přednášející budou nadpraporčík Jiří Václavík, hlavní vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru Rychnov nad Kněžnou a nadpraporčík Michal Fryč. Zveme zájemce z řad obyvatel města a členů klubu seniorů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, kdy Vám budou  odpovídat přednášející i na vaše dotazy. Vstup zdarma.

Den matek

Svaz postižených civilizačními chorobami Kostelec nad Orlicí pořádá v pondělí dne 6.5.2019 v 17:00 hodin v kostelíku za Rabštejnem „Den matek“. Vystoupí zde žáci základní umělecké školy F. I. Tůmy Kostelec nad Orlicí. Všichni jste srdečně vítáni.

 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 29.4.2019 / 29.4.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém