Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 29.01.2020

 

 
 

MUDr. Ivana Klejmová neordinuje
MUDr. Ivana Klejmová oznamuje, že ve dnech 3. – 7.2.2020 neordinuje. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Ivy Matějusové v dopoledních hodinách.

Program SK Rabštejn
Dnes večer od 19:00 hodin promítá kino Rabštejn jeden z nejvíce oceňovaných filmů loňského roku od Václava Marhoula s názvem Nabarvené ptáče. V pátek 31.1.2020 začínají na Rabštejně Taneční pro páry. Od 17:00 hodin bronzová úroveň a od 19:00 hodin stříbrná úroveň. Taneční pro páry povede Mgr. Josef Solár se svou partnerkou.

Divadelní pohádka Nápad myšky Terezky
SK Rabštejn zve rodiny s dětmi na divadelní pohádku Nápad myšky Terezky, kterou uvedeme v neděli 9.2.2020 dopoledne. Vstupenky je možné koupit v divadelní kavárně Rabštejn nebo ONLINE na www.skrabstejn.cz.

Tradiční hasičský ples
Sbor dobrovolných hasičů Kostelec nad Orlicí Vás srdečně zve na Tradiční hasičský ples, který se koná v sále SK Rabštejn v pátek 28.2.2020 od 20:00 hodin. K poslechu a tanci hraje skupina MEMORY. Těšit se můžete mimo jiné na bohatou tombolu a půlnoční slosování vstupenek o hodnotné ceny. Vstupenky je možné zakoupit v pokladně divadelní kavárny SK Rabštejn, nebo on-line na webových stránkách www.skrabstejn.cz.

Nabídka zaměstnání Cihelna Kinský, spol. s r.o.
Cihelna Kinský v Kostelci nad Orlicí přijme elektrikáře do směnného provozu. Pro více informací volejte na tel. č. 383 823 701.

Masopustní průvod Kozodry – Koryta – Kostelecká Lhota
Lhotecké spolky – SDH Kostelecká Lhota, Dámský klub Slavětína a TJ Sokol Kostelecká Lhota Vás srdečně zvou v sobotu 1.2.2020 od 10:00 hodin na masopustní průvod s hudbou. Řazení průvodu začíná od 9:30 hodin v Kozodrách u kapličky, pokračuje se do Koryt a Kostelecké Lhoty. Divácká veřejnost je vítána stejně jako masky do průvodu. V Hostinci u Hubálků v Kostelecké Lhotě je zakončení spojené se zabijačkovými specialitami a zábavou.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 30.1.2020 / 30.1.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém