Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 26.11.2018

 

 
 

Kurýrní služba

Město Kostelec nad Orlicí nabízí volnou pozici pracovníka pro kurýrní službu, doručování listovních zásilek pro Kostelec nad Orlicí. Pracovní poměr bude uzavřen na dohodu o provedení práce. Odměna dle počtu doručených písemností od 6 do 24 Kč/ks, v závislosti na druhu písemnosti. Bližší informace na tel. čísle 778 768 038 nebo osobně Ing. Kovaříček, vedoucí organizačně-správního odboru.

Poskytování finančních darů od společnosti Federal-Mogul

Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje druhou výzvu roku 2018 na poskytování finančních darů od společnosti Federal-Mogul Friction Products a.s.. Mohou požádat spolky, neziskové organizace, příspěvkové organizace a jiné subjekty realizující aktivity v oblasti volného času dětí a mládeže, kultury, sportu, vzdělávání a pomoci handicapovaným, na území města Kostelec nad Orlicí, a to ve prospěch dětí a mládeže. Lhůta pro podávání žádostí je do 26.11.2018. Více informací na webových stránkách města v sekci „dotační programy“.

13. Vánoční ulička

Město Kostelec nad Orlicí Vás zve první adventní neděli 2.12.2018 na 13. ročník Vánoční uličky. Od 10:30 hodin bude probíhat na Jiráskově náměstí adventní jarmark s nabídkou vánočního zboží a občerstvení. Dům dětí a mládeže Kamarád připravil od 11:00 do 16:00 hodin v Klubu seniorů Pohoda rukodělnou dílničku pro děti a výstavu svých prací. Charitativní adventní koncert se uskuteční od 16:00 hodin v kostele sv. Jiří, kde zahrají žáci ZUŠ F. I. Tůmy. Na závěr celého dne se na Palackého náměstí v 17:00 hodin rozsvítí vánoční strom a ve Sdruženém klubu Rabštejn od 18:00 hodin budete moci zhlédnout baletní představení Louskáček.

Částečné omezení provozu v Kostelci nad Orlicí

Město Kostelec nad Orlicí oznamuje, že v souvislosti s konáním 13. Vánoční uličky na Jiráskově náměstí a v ulici Na Lávkách dojde v sobotu 1.12.2018 ve večerních hodinách k uzavření průjezdu a omezení parkování v tomto prostoru, které potrvá až do neděle 2.12.2018. Z bezpečnostních důvodů bude částečně uzavřeno i Palackého náměstí. Prosíme návštěvníky, aby v ohrazených místech neparkovali a dbali pokynů pořadatelů. Děkujeme za pochopení.

Klavírní recitál Kristýny Znamenáčkové

Základní umělecká škola v Kostelci nad Orlicí zve na klavírní recitál Kristýny Znamenáčkové, posluchačky Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, který se bude konat v úterý 27.11.2018 v 17:00 hodin v koncertním sále ZUŠ v Kostelci nad Orlicí. Vstup zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tradiční vánoční jarmark

Město Kostelec nad Orlicí, odbor sociálních věcí ve spolupráci se Svazem postižených civilizačními chorobami Vás srdečně zvou na tradiční vánoční jarmark, který se bude konat dne 28.11.2018 od 8:00 hodin do 17:00 hodin ve SK Rabštejn Kostelec nad Orlicí. Svojí návštěvou podpoříte poskytovatele sociálních služeb i jejich klienty a můžete si zde prohlédnout či zakoupit originální dárečky pro vaše blízké.

MUDr. Ivana Klejmová neordinuje

MUDr. Ivana Klejmová oznamuje, že v pátek 30.11.2018 neordinuje. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Ivy Matějusové v dopoledních hodinách.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 26.11.2018 / 26.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém