Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 24.9.2018

 

 
 
Beseda se spisovatelem Josefem Lukáškem
Klub seniorů Pohoda zve nejen své členy, ale i ostatní seniory města na besedu se spisovatelem a pohádkářem Josefem Lukáškem, která se uskuteční v úterý 25.9.2018 ve 14:30 hodin ve společenské místnosti klubu. Vstup je zdarma. Budete mít možnost zakoupit si poslední, již čtvrtou  pohádkovou knihu „Pohádky Orlických hor“ a na závěr besedy bude autogramiáda. Jste srdečně zváni.

Finále Okresního poháru v kopané živě na internetu
Výbor Fotbalového klubu Kostelec nad Orlicí zve příznivce na finálové utkání Okresního poháru mezi mužstvy FK Kostelec nad Orlicí B a Sokola Borohrádek. Zápas se odehraje ve středu 26.9. od 16:00 hodin ve Zdelově. Zápas budou snímat 3 kamery a živě bude komentovat Tomáš Borovec, sportovní komentátor Nova Sport. Již v 15:40 hodin začne předzápasové studio s Honzou Duškem, kde budou rozhovory, reportáže o okresního fotbalu, závěrečné předávání poháru. Vstupenky na utkání budou slosovatelné. Přijďte se podívat a povzbudit naše mužstvo.

Podzimní soutěž v požárním útoku
Sbor dobrovolných hasičů Kostelecká Lhota pořádá „Podzimní soutěž v požárním útoku“, v sobotu 29.9.2018 v areálu fotbalového hřiště Penalta. Prezentace družstev od 9:30 hodin, zahájení soutěže v 10:00 hodin. Startovné: muži a ženy 200 Kč/družstvo, mladí hasiči 100 Kč/družstvo. Přihlášky s uvedením tel. kontaktu zasílejte do 24.9.2018 na email: jajakytlikova@seznam.cz.

Cihelna Kinský přijme zaměstnance
Cihelna Kinský v Kostelci nad Orlicí přijme elektrikáře do směnného provozu. Pro více informací volejte na tel. č. 383 823 701.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 24.9.2018 / 24.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém