Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 24.05.2023

grafická ikona, reproduktor
 

 
 

Divadelní představení

Kulturní dům Rabštejn Vás zve na divadelní představení MOJE HRA, ve kterém se Vám představí Jiří Bartoška, Zuzana Bydžovská, Martin Kubačák a další známí herci. Neobvyklou divadelní komedii MOJE HRA uvedeme na Rabštejně v neděli 28.5.2023 od 19:00 hodin.

Zájezd

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Kostelci nad Orlicí zve zájemce na zájezd do Kostelce nad Černými lesy na tradiční hrnčířské trhy s celodenním programem. Zájezd se uskuteční v sobotu dne 27.5.2023. Podrobné informace naleznete ve vývěsní skříňce u Jiráskova náměstí.

Memoriál kpt. Pavla Šaška

Sbor dobrovolných hasičů zve širokou veřejnost na 1. ročník Memoriálu kpt. Pavla Šaška ve vyprošťování u dopravních nehod jednotkami SDH obcí. Akce se koná v sobotu 27. května na Palackého náměstí od 9:00 hodin. Uvidíte ukázky vyprošťování osob, simulátor dopravní nehody a pro dětí je připraven dětský koutek.

V souvislosti s konáním memoriálu, který se koná v sobotu 27. května, bude provoz vozidel na Palackého náměstí omezen. Z ulice I.J. Pešiny bude vjezd do náměstí omezen zákazem zastavení a z ulice Tyršova bude zcela zakázán. Provoz autobusové dopravy nebude dotčen. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Dětský den

Kostelecký okrašlovací spolek, Pro Junior.eu a Koupaliště Kostelec Vás zvou na Dětský den, který se koná v neděli 28.5.2023 od 15:00 do 17:00 hodin na koupališti. Připraven je bohatý program: ukázka IZS, vystoupení gymnastek, malování na obličej, skákací hrad, zkoušky dovednosti a zručnosti, tradiční štístko. Občerstvení zajištěno. Vstup zdarma. Těšíme se na vás za každého počasí.

Zasedání ZM

Starosta města Kostelec nad Orlicí si dovoluje pozvat občany na veřejné mimořádné zasedání zastupitelstva města, které se koná v pondělí 29.05.2023 od 16:00 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu, budovy A v Kostelci nad Orlicí.

MěÚ uzavřen

Dovolujeme si informovat občany, že ve čtvrtek 1.6. a v pátek 2.6.2023 bude Městský úřad Kostelec nad Orlicí z důvodu odstávky centrálního informačního systému pro veřejnost zcela uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Uzavření matričního úřadu

Z organizačně technických důvodů bude ve čtvrtek 25. května a v pátek 26. května 2023 matriční úřad Městského úřadu Kostelec nad Orlicí zcela uzavřen. Děkujeme za pochopení.
 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 24.5.2023 / 24.5.2023 | Zveřejnit do: 24.6.2023
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém