Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

zima

Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 24.03.2021

grafická ikona, reproduktor
 

 
 

Očkování v Rychnově nad Kněžnou

V souladu s vládní strategií očkování proti onemocnění COVID-19, Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou otevřela očkovací centrum, a to v budově Společenského centra v ul. Panská 1492 v Rychnově nad Kněžnou. 
Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou si dovoluje požádat všechny již objednané občany, aby se dostavili na očkování už pouze do nového očkovacího centra. V areálu nemocnice se již neočkuje.  
K očkování si s sebou vezměte průkaz totožnosti a kartičku zdravotní pojišťovny. 
Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou prosí o trpělivost a dodržování pokynů personálu očkovacího centra.

Nabídka pomoci pro seniory  

Město Kostelec nad Orlicí nabízí pomoc pro seniory spočívající v zajištění nákupu základních potravin, drogerie a léků, kterou nemůže zajistit z vážných důvodů rodina nebo osoba blízká. V případě zájmu se obracejte na tel. č. 777 355 363 od 8:00 do 12:00 hodin. Pokud máte informaci o někom, kdo by tuto službu využil, kontaktujte ho, popřípadě volejte na uvedené číslo. 

Informace k zápisu k povinné školní docházce 

Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí oznamuje, že zápis do prvních tříd se koná vzhledem k mimořádným okolnostem následujícím způsobem: 
Škola bude přijímat v období od 01.04. do 30.04.2021 pouze písemné Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání, a to osobním doručením na sekretariát pracoviště Komenského. Žádost podávají i zákonní zástupci, jejichž dítě mělo školní docházku o rok odloženou. Formulář a další informace naleznete na webových stránkách školy. 

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 24.3.2021 / 24.3.2021 | Zveřejnit do: 24.4.2021
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém