Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 21.11.2018

 

 
 
Kurýrní služba
Město Kostelec nad Orlicí nabízí volnou pozici pracovníka pro kurýrní službu, doručování listovních zásilek pro Kostelec nad Orlicí. Pracovní poměr bude uzavřen na dohodu o provedení práce. Odměna dle počtu doručených písemností od 6 do 24 Kč/ks, v závislosti na druhu písemnosti. Bližší informace na tel. čísle 778 768 038 nebo osobně Ing. Kovaříček, vedoucí organizačně-správního odboru.

Poskytování finančních darů od společnosti Federal-Mogul
Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje druhou výzvu roku 2018 na poskytování finančních darů od společnosti Federal-Mogul Friction Products a.s.. Mohou požádat spolky, neziskové organizace, příspěvkové organizace a jiné subjekty realizující aktivity v oblasti volného času dětí a mládeže, kultury, sportu, vzdělávání a pomoci handicapovaným, na území města Kostelec nad Orlicí, a to ve prospěch dětí a mládeže. Lhůta pro podávání žádostí je do 26.11.2018. Více informací na webových stránkách města v sekci „dotační programy“.

MUDr. Ivana Klejmová neordinuje
MUDr. Ivana Klejmová oznamuje, že v pátek 23.11.2018 neordinuje. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Ivy Matějusové v dopoledních hodinách.

Dopolední biograf
Sdružený klub Rabštejn zve zítra dopoledne na promítání „Dopoledního biografu". Těšit se můžete na český film Tátova volha s Tatianou Vilhelmovou a Eliškou Balzerovou v hlavních rolích. Začátek promítání je ve čtvrtek v 10:30 hodin za zvýhodněnou cenu.

Divadelní představení
Sdružený Klub Rabštejn v pátek 23.11.2018 uvede divadelní představení CAVEMAN. Toto divadlo je součástí divadelního abonmá. Začátek představení Caveman je v pátek od 19:00 hodin.

Vepřové hody
Kostelečtí hasiči Vás srdečně zvou na vepřové hody, které se uskuteční v sobotu 24.11.2018 od 10:00 hodin v hasičské zbrojnici. Přijďte ochutnat tradiční zabijačkové speciality. Nabízíme také možnost nákupu vepřového masa. Prodej bude probíhat do vyprodání zásob. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Cafe Bar Bowling
Cafe Bar Bowling Vás srdečně zve k posezení u živé hudby v pátek 23.11.2018 od 20:00 hod. K poslechu a tanci Vám zahrají Kamarádi z Blue Nord a spol. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Klavírní recitál Kristýny Znamenáčkové
Základní umělecká škola v Kostelci nad Orlicí zve na klavírní recitál Kristýny Znamenáčkové, posluchačky Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, který se bude konat v úterý 27.11.2018 v 17:00 hodin v koncertním sále ZUŠ v Kostelci nad Orlicí. Vstup zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu.

13. Vánoční ulička
Město Kostelec nad Orlicí Vás zve první adventní neděli 2.12.2018 na 13. ročník Vánoční uličky. Od 10:30 hodin bude probíhat na Jiráskově náměstí adventní jarmark s nabídkou vánočního zboží a občerstvení. Dům dětí a mládeže Kamarád připravil od 11:00 do 16:00 hodin v Klubu seniorů Pohoda rukodělnou dílničku pro děti a výstavu svých prací. Charitativní adventní koncert se uskuteční od 16:00 hodin v kostele sv. Jiří, kde zahrají žáci ZUŠ F. I. Tůmy. Na závěr celého dne se na Palackého náměstí v 17:00 hodin rozsvítí vánoční strom a ve Sdruženém klubu Rabštejn od 18:00 hodin budete moci zhlédnout baletní představení Louskáček.

Částečné omezení provozu v Kostelci nad Orlicí
Město Kostelec nad Orlicí oznamuje, že v souvislosti s konáním 13. Vánoční uličky na Jiráskově náměstí a v ulici Na Lávkách dojde v sobotu 1.12.2018 ve večerních hodinách k uzavření průjezdu a omezení parkování v tomto prostoru, které potrvá až do neděle 2.12.2018. Z bezpečnostních důvodů bude částečně uzavřeno i Palackého náměstí. Prosíme návštěvníky, aby v ohrazených místech neparkovali a dbali pokynů pořadatelů. Děkujeme za pochopení.
 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 21.11.2018 / 21.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém