Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 20.2.2019

 

 
 

Obecní živnostenský úřad uzavřen

Městský úřad Kostelec nad Orlicí oznamuje, že z organizačních důvodů je pro veřejnost uzavřen obecní živnostenský úřad. Děkujeme za pochopení.

MUDr. Ivana Klejmová neordinuje

MUDr. Ivana Klejmová oznamuje, že v týdnu od 18.2. do 22.2.2019 neordinuje. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Ivy Matějusové v dopoledních hodinách.

Rabštejn - Divadlo Bez zábradlí

V pátek 22.2.2019 na Rabštejně vystoupí Divadlo Bez zábradlí Praha s komedií jménem "ART". Představí se Vám Karel Heřmánek, Josef Carda a Zdeněk Žák. Představení je součástí divadelního abonmá.

Ples Dámského klubu Slavětína

Dámský klub v Kostelecké Lhotě si Vás dovoluje pozvat na již 6. ples Dámského klubu Slavětína, který pořádá  v pátek  dne  22.2.2019 od 20:00 hodin v  Hostinci u Hubálků v Kostelecké Lhotě. Těšit se můžete na předtančení, kapelu  DYNAMIC, hry o ceny a překvapení večera. Vstupenky je možno ještě zakoupit v předprodeji v Hostinci u Hubálků, tel. č. 732 403 127. 

Oprava železniční zastávky

Město Kostelec nad Orlicí upozorňuje občany, že bude ve dnech 13.3. – 1.4.2019 uzavřen železniční přejezd z důvodu probíhající opravy železniční zastávky Kostelec nad Orlicí město, lokalita pod Skálou. Oprava vyvolá změnu dopravní obslužnosti, kdy některé ulice budou zcela uzavřeny. Autobusová zastávka v blízkosti železničního přejezdu bude přemístěna k domu s pečovatelskou službou.

 

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 20.2.2019 / 20.2.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém