Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 20.03.2024

grafická ikona, reproduktor
 

 
 

Fotbalové utkání

Fotbalový klub ROJEK Kostelec nad Orlicí zve občany města na další mistrovské utkání A týmu první A třídy Královéhradeckého kraje, které se uskuteční v sobotu 23. března od 15:00 hodin v ROJEK aréně v Kostelci nad Orlicí proti mužstvu TJ Sokol Železnice. Těšíme se na vaši návštěvu.

2. Velikonoční jarmark

Srdečně zveme na 2. Velikonoční jarmark neboli rodinný den v sokolovně. Prodej  řemeslných výrobků, malovaných vajíček, pomlázek a dalších výrobků dětí i řemeslníků se uskuteční v neděli 24. března od 10:00 do 17:00 hodin. Připraveny budou bublinové dílničky, Bublináda klauna Bublína, Rytmy sběrného dvora, dětský koutek, vystoupení dětí z TJ Sokol a Mažoretek. Občerstvení zajištěno.

Zápis do 1. třídy ZŠ

Zápis do 1. třídy ZŠ Gutha – Jarkovského Kostelec nad Orlicí se koná ve středu 3. dubna od 14:00 do 17:00 hodin na pracovišti Komenského. Zákonní zástupci s sebou přinesou vyplněnou žádost a to i Ti, kteří mají školní docházku o rok odloženou. Žádost naleznete na webových stránkách ZŠ, dále je k vyzvednutí v MŠ, popřípadě v kanceláři ZŠ. V případě, že se nemůžete dostavit k zápisu, je nutné se předem omluvit a přijít 10. dubna ve 14:00 hodin.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 20.3.2024 / 20.3.2024 | Zveřejnit do: 20.4.2024
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém