Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

zima

Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 2. 8. 2017

 

 
 
Odstávka elektrické energie
Společnost ČEZ Distribuce a.s. plánuje odstávku elektrické energie ve dnech 8.8.2017 a 10.8.2017. Podrobný rozpis postižených ulic naleznete na webových stránkách města v sekci aktualit.

Hudební festival F.I.Tůmy
Město Kostelec nad Orlicí Vás srdečně zve na multižánrový hudební festival F.I.Tůmy, který se koná od 15.9.2017 do 17.9.2017. Vystoupí například Pavel Šporcl, Jaroslav Uhlíř, Smíšený pěvecký sbor Orlice, Band-a-SKA, Věc Makropulos nebo Filharmonie Hradec Králové a další. Předprodej vstupenek na charitativní koncert Pavla Šporcla byl zahájen v Regionálním a informačním centru Kostelec nad Orlicí. Více informací naleznete na webových stránkách města.

Anděl Páně 2 v letním kině
Letní kino Rabštejn promítá v sobotu 5.8.2017 od 21 hodin na zahradě za Rabštejnem pohádkou Anděl Páně 2. Děti i dospělí jsou srdečně zváni.

Zdelovská lávka
Obecní úřad  Zdelov ve spolupráci se  sborem dobrovolným hasičů pořádá  v sobotu 5.8.2017  od 14 hodin  v areálu zdelovského koupaliště
16. ročník Zdelovské lávky. Soutěžit se bude v běhu přes pevnou lávku na čas, jízda ve dvojících na trakaři přes pevnou lávku a v běhu přes plovoucí most. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny. Celou akci moderuje sportovní komentátor Štěpán Škorpil.
 
Zodpovídá: správce
Vytvořeno / změněno: 12.8.2017 / 12.8.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém