Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 19.11.2018

 

 
 

Uzavření městského úřadu

Město Kostelec nad Orlicí si dovolujeme upozornit občany, že v úterý 20.11.2018 od 12:00 hodin bude Městský úřad Kostelec nad Orlicí z provozních důvodů zcela uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Kurýrní služba

Město Kostelec nad Orlicí nabízí volnou pozici pracovníka pro kurýrní službu, doručování listovních zásilek pro Kostelec nad Orlicí. Pracovní poměr bude uzavřen na dohodu o provedení práce. Odměna dle počtu doručených písemností od 6 do 24 Kč/ks, v závislosti na druhu písemnosti. Bližší informace na tel. čísle 778 768 038 nebo osobně Ing. Kovaříček, vedoucí organizačně-správního odboru.

Poskytování finančních darů od společnosti Federal-Mogul

Město Kostelec nad Orlicí vyhlašuje druhou výzvu roku 2018 na poskytování finančních darů od společnosti Federal-Mogul Friction Products a.s.. Mohou požádat spolky, neziskové organizace, příspěvkové organizace a jiné subjekty realizující aktivity v oblasti volného času dětí a mládeže, kultury, sportu, vzdělávání a pomoci handicapovaným, na území města Kostelec nad Orlicí, a to ve prospěch dětí a mládeže. Lhůta pro podávání žádostí je do 26.11.2018. Více informací na webových stránkách města v sekci „dotační programy“.

Seniorská obálka

Město Kostelec nad Orlicí, odbor sociálních věcí ve spolupráci s Klubem seniorů Pohoda Vás srdečně zve na prezentaci informací k Seniorské obálce. Přijďte se seznámit s projektem, který nabízí řešení v situaci tísně a ohrožení zdraví nebo života. Prezentace se koná v úterý 20.11.2018 v prostorách Klubu Pohoda od 14:00 hodin. Prezentaci povede Mgr. Jana Fröhlichová, krajská koordinátorka projektu pro Královéhradecký kraj.

Výstava „Žákovský salón“

Základní umělecká škola v Kostelci nad Orlicí zve na výstavu absolventských prací žáků s názvem „Žákovský salón“, která je ke zhlédnutí ve vestibulu městského úřadu - vchod do České spořitelny do konce listopadu 2018.

Vepřové hody

Kostelečtí hasiči Vás srdečně zvou na vepřové hody, které se uskuteční v sobotu 24.11.2018 od 10:00 hodin v hasičské zbrojnici. Přijďte ochutnat tradiční zabijačkové speciality. Nabízíme také možnost nákupu vepřového masa. Prodej bude probíhat do vyprodání zásob. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 19.11.2018 / 19.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém