Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 17.10.2018

 

 
 
Uzavřeno pracoviště odboru dopravy - obecní živnostenský úřad
Město Kostelec nad Orlicí si dovoluji oznámit, že dne 18.10.2018 od 12:00 do 15:00 hodin bude z technických důvodů uzavřen odbor dopravy - obecní živnostenský úřad, a to pracoviště registru vozidel, registru řidičů a registru živnostenských podnikatelů.

Slavnostní otevření Městského stadionu
Město Kostelec nad Orlicí Vás srdečně zve na slavnostní otevření Městského stadionu v Kostelci nad Orlicí. V pátek 19.10.2018 v čase od 10:00 hodin proběhne slavnostní zahájení pro školy a od 15:00 hodin pro veřejnost. Pro návštěvníky bude připraven bohatý sportovní program. Vystoupí Mažoretky Marlen, žáci Základní školy Gutha- Jarkovského se skladbou „Švihadla včera a dnes“, oddíly gymnastiky TJ Sokol Kostelec nad Orlicí a DDM Kostelec nad Orlicí. Ve skateparku budou probíhat exhibice vybraných jezdců extrémních sportů, workshopy a soutěže pro děti. Na lezecké stěně shlédnete ukázky lezení s možností vyzkoušet si své dovednosti, a to  pod vedením instruktorů. Závěrem proběhne losování odletu horkovzdušným balonem. Po celý den je připraveno bohaté občerstvení. Speaker Honza Dušek a Broďa /DJ SAKLOVSKY.

TJ Sokol – Slavnostní akademie
TJ Sokol Kostelec nad Orlicí zve na slavnostní akademii ke 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky pod názvem „100 let spolu v pohybu“, která se uskuteční ve čtvrtek 18.10. od 18:00 hodin v sokolovně. V rámci programu vystoupí jednotlivé oddíly TJ s ukázkami cvičení a předvedeny budou ukázky skladeb mužů a žen letošního 16. všesokolského sletu v Praze. Sportovní program doplní promítání o historii Sokola a vystoupení hudební skupiny obchodní akademie T.G.M.. Těšíme se na vaši účast.

Slavnostní odhalení sochy T. G. Masaryka
Město Kostelec nad Orlicí a Obchodní akademie T. G. Masaryka Vás tímto srdečnou zvou na slavnostní odhalení sochy 1. Československého prezidenta T. G. Masaryka  u příležitosti 100. výročí založení republiky a státního svátku Den vzniku samostatného Československého státu. Setkání se bude konat v neděli 28.10.2018 od 14:00 hodin před budovou Obchodní akademie v Kostelci nad Orlicí, ulice Komenského. Následně Vás zveme do budovy školy na doprovodný program, který naleznete na www.kostelecno.cz, nebo na plakátech.  

Módní přehlídka
Dámský klub SLAVĚTÍNA Kostelecká Lhota Vás zve na módní přehlídku v duchu elegance první republiky v neděli 28.10.2018 v 17:00 hodin do Hostince u Hubálků v Kostelecké Lhotě. Modely podzimní a zimní módy zapůjčené z Obchodu módou Odehnal Doudleby nad Orlicí a MIKA sport Kostelec nad Orlicí předvedou členky Dámského klubu.  Šperky zapůjčí Zlatnictví Veronika Svobodová. Vstupné 100 Kč. Předprodej vstupenek v Hostinci u Hubálků, tel. 732 403 127.
 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 18.10.2018 / 18.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém