Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 14.9.2018

 

 
 

Zastupitelstvo města

Starosta města Kostelce nad Orlicí si dovoluje pozvat občany na veřejné zasedání zastupitelstva města, které se koná v pondělí 17.9.2018 od 16:00 hodin v sále Sdruženého klubu Rabštejn.

Kostelecký multižánrový hudební festival

Město Kostelec nad Orlicí si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na Kostelecký multižánrový hudební festival, který se bude konat ve dnech 14.–16.9.2018.
Festival bude zahájen v pátek v 19:00  hodin v Zrcadlovém sále Nového zámku koncertem Tria Martinů. V sobotu od 10:00 hodin se uskuteční Kostelecké posvícení na Palackého náměstí, které ožije řemeslným jarmarkem, divadelními a hudebními vystoupeními. Účinkovat budou Divadélko KATO, Choceňačka, Black Buriňos, Věc Makropulos, Smíšený pěvecký sbor Orlice, BAND-A-SKA, Pekař a Láďa Křížek. Doprovodnými programy jsou Kostelecký pětiboj na víceúčelovém hřišti za Sokolovnou a slavnostní otevření outdoorového hřiště s exhibicí. V neděli festival zakončí vystoupení Filharmonie Hradec Králové v chrámu sv. Jiří od 17:00 hodin se skladbami P.I. Čajkovského: Romeo a Julie, Louskáček a Labutí jezero.

Přechodná úprava provozu na pozemních komunikacích

V souvislosti s konáním tradičního multižánrového hudebního festivalu F. I. Tůmy dojde k přechodné úpravě provozu na pozemních komunikacích, a to ve čtvrtek 13.9.2018 od 14:00 hodin k omezení parkování před prodejnou Orlice a v pátek 14.9.2018 od 12:00 hodin k částečnému omezení provozu a parkování na Palackého náměstí v prostoru od kašny směrem k budově městského úřadu. Prosíme občany, aby v ohrazených místech neparkovali své automobily. Za účelem bezpečného pohybu účastníků kulturně společenské akce bude v sobotu 15.9. prostor celého Palackého náměstí a Jiráskova náměstí zcela uzavřen, včetně průjezdní komunikace s autobusovými zastávkami. Autobusové zastávky budou přemístěny na hlavní silnici I/11.  Více informací k dopravním omezením naleznete na webových stránkách nebo na facebooku města Kostelce nad Orlicí. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Cafe Bar Bowling

Cafe Bar Bowling Vás srdečně zve k posezení u živé hudby v pátek 14.9.2018 od 20:00 hodin. K poslechu a tanci zahraje kapela Wotop. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pivovar zve na posezení

Pivovar Kostelec nad Orlicí Vás zve ve dnech 15.9. a 16.9.2018 na tradiční posvícenské hody.

Beseda se spisovatelem Josefem Lukáškem

Klub seniorů Pohoda zve nejen své členy, ale i ostatní seniory města na besedu se spisovatelem a pohádkářem Josefem Lukáškem, která se uskuteční v úterý 25.9.2018 ve 14:30 hodin ve společenské místnosti klubu. Vstup je zdarma. Budete mít možnost zakoupit si poslední, již čtvrtou  pohádkovou knihu „Pohádky Orlických hor“ a na závěr besedy bude autogramiáda. Jste srdečně zváni.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 14.9.2018 / 14.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém