Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 13.09.2023

grafická ikona, reproduktor
 

 
 

Členská schůze ZO SPCCH

ZO SPCCH zve své členy na poprázdninovou členskou schůzi, která se bude konat dne           14. září od 14:00 hodin v Komunitním centru.

Přednáška logopedky a Arte-hrátky

Městská knihovna zve v rámci akce Bookstart neboli S knížkou do života na přednášku klinické logopedky Mgr. Pavlíny Kulhavé ve čtvrtek 14. září od 15:30 hodin do přednáškového sálu knihovny. Přednáška je určena pouze pro rodiče. Vstupné je zdarma. Dále si Vás v rámci akce Bookstart dovolujeme pozvat na Arte-hrátky Dáši Mazalové. Přijďte společně se svým dítětem na tvůrčí dílnu se základy arteterapie ve čtvrtek 21. září v 15:30 hodin do přednáškového sálu knihovny. Vstupné zdarma. Zájemci přihlašujte se na emailu detske@biblio.cz nebo přímo v knihovně Simoně Kňourkové.

Koncert Trio

Dovolujeme si Vás pozvat na koncert Tria Collegium Marianum do kostela sv. Jiří dne 14. září od 19:00 hodin, který se koná u příležitosti 250. výročí vysvěcení kostela. Dobrovolné vstupné bude věnováno na obnovu historických varhan v kostele. Těšíme se na Vás.

Koncerty festivalu F. I. Tůmy

Zveme Vás na koncert Barocco sempre giovane a Jiřího Bárty u příležitosti XX. Hudebního festivalu F. I. Tůmy. Koncert se koná v Zrcadlovém sále Nového zámku v Kostelci nad Orlicí v pátek 15. září od 19:30 hodin. Dále si Vás dovolujeme pozvat na závěrečný koncert festivalu  do kostela sv. Jiří, který se uskuteční v neděli 17. září od 18:00 hodin. Vstup na závěrečný koncert zdarma. Více informací naleznete na webových stránkách města, facebooku nebo v mobilní aplikaci.

Posvícení

21. Kostelecké posvícení zve na letošní bohatý kulturně - sportovní program na Palackého náměstí v sobotu 16. září. Dále se můžete těšit na jarmark, ochutnávky jídel zdarma, workshopy, dětský den, kolotoče. Akci moderuje Lenka Plačková. Více na webových stránkách města, facebooku nebo v mobilní aplikaci.

Omezení na náměstí

V souvislosti s konáním 21. Kosteleckého posvícení bude omezen provoz vozidel na Palackého náměstí ve čtvrtek 14. září od 12:00 hodin v prostoru před budovou městského úřadu a v pátek 15. září od 12:00 hodin v prostoru od kašny k budově městského úřadu. V sobotu 16. září od 00:00 do 22:00 hodin bude prostor Palackého a Jiráskova náměstí zcela uzavřen a autobusové zastávky budou přemístěny k hlavní silnici u bývalého domu služeb. Žádáme občany, aby ve vymezených prostorech neparkovali svá vozidla. Více informací k dopravnímu omezení naleznete na webových stránkách města, facebooku nebo v mobilní aplikaci. Děkujeme za pochopení.

Uzavírka v ul. Chaloupkova

Informujeme občany o plánované uzavírce části pozemní komunikace v ulici Chaloupkova v termínu od 18. září - 02. října 2023 z důvodu stavebních prací. Více informací naleznete na webu města, facebooku nebo v mobilní aplikaci.

Zastupitelstvo města

Starosta města Kostelec nad Orlicí si dovoluje pozvat občany na veřejné zasedání zastupitelstva města, které se koná v pondělí 18. září 2023 od 16:00 hodin v sále Sdruženého klubu Rabštejn.

Taneční pro páry

Kulturní dům Rabštejn připravuje Taneční pro páry. Základní úroveň je vhodná pro všechny, kdo se chtějí naučit nebo zopakovat základní kroky společenských tanců. První lekce bude v sobotu 23. září na sále kulturního domu Rabštejn. Přihlašovat se můžete v pokladně Rabštejna nebo na www.skrabstejn.cz.

MUDr. Klejmová neordinuje

MUDr. Klejmová oznamuje, že ve dnech od 18. do 29. září 2023 neordinuje. Zastupuje MUDr. Matějusová v Kostelci nad Orlicí v době od 7:30 do 11:30 hodin po předchozím telefonickém objednání na tel. čísle 725 984 503.

MUDr. Musil neordinuje

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Musil oznamuje, že ve čtvrtek 14. září a v pátek 15. září neordinuje.

Rabštejnskou Tančírnu

Kulturní dům Rabštejn Vás zve na Rabštejnskou Tančírnu. V sobotu 16. září od 19:00 hodin bude celý večer věnován latinskoamerickým a standardním tancům. Zatančíte si cha-chu, jive, waltz, valčík i méně obvyklé tance. Hudbu připravuje DJ Thomas Avanti. Protančíme spolu celý rok!


 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 13.9.2023 / 13.9.2023 | Zveřejnit do: 13.10.2023
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém