Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

úvodní foto Palackého náměstí

Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 10.9.2018

 

 
 

Dočasně zrušen příjem ovoce na mošt
Český zahrádkářský svaz v Kostelci nad Orlicí oznamuje, že z důvodu havárie nemůže dnes přijímat ovoce na mošt. Uchovejte svá jablka bez hniloby do soboty 15.9., kdy bude příjem znovu obnoven.

Semifinále okresního fotbalového poháru
TJ SOKOL Kostelecká Lhota zve na semifinále okresního fotbalového poháru OFS Rychnov nad Kněžnou mezi TJ Sokol Kostelecká Lhota a Kostelec nad Orlicí „B“, které se hraje ve středu 12.9.2018 od 17:00 hodin na hřišti „Na Penaltě“.

Kostelecký multižánrový hudební festival
Město Kostelec nad Orlicí si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na Kostelecký multižánrový hudební festival, který se bude konat ve dnech 14.–16.9.2018.
Festival bude zahájen v pátek v 19:00  hodin v Zrcadlovém sále Nového zámku koncertem Tria Martinů. V sobotu od 10:00 hodin se uskuteční Kostelecké posvícení na Palackého náměstí, které ožije řemeslným jarmarkem, divadelními a hudebními vystoupeními. Účinkovat budou Divadélko KATO, Choceňačka, Black Buriňos, Věc Makropulos, Smíšený pěvecký sbor Orlice, BAND-A-SKA, Pekař a Láďa Křížek. Doprovodnými programy jsou Kostelecký pětiboj na víceúčelovém hřišti za Sokolovnou a slavnostní otevření outdoorového hřiště s exhibicí. V neděli festival zakončí vystoupení Filharmonie Hradec Králové v chrámu sv. Jiří od 17:00 hodin se skladbami P.I. Čajkovského: Romeo a Julie, Louskáček a Labutí jezero.

Přechodná úprava provozu na pozemních komunikacích
V souvislosti s konáním tradičního multižánrového hudebního festivalu F. I. Tůmy dojde k přechodné úpravě provozu na pozemních komunikacích, a to ve čtvrtek 13.9.2018 od 14:00 hodin k omezení parkování před prodejnou Orlice a v pátek 14.9.2018 od 12:00 hodin k částečnému omezení provozu a parkování na Palackého náměstí v prostoru od kašny směrem k budově městského úřadu. Prosíme občany, aby v ohrazených místech neparkovali své automobily. Za účelem bezpečného pohybu účastníků kulturně společenské akce bude v sobotu 15.9. prostor celého Palackého náměstí a Jiráskova náměstí zcela uzavřen, včetně průjezdní komunikace s autobusovými zastávkami. Autobusové zastávky budou přemístěny na hlavní silnici I/11.  Více informací k dopravním omezením naleznete na webových stránkách nebo na facebooku města Kostelce nad Orlicí. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Společnost Stating hledá řidiče
Společnost Stating hledá řidiče pro nákladní dopravu v Kostelci nad Orlicí a blízké okolí. Požadavkem je řidičské oprávnění skupiny C a platný průkaz profesní způsobilosti. Bližší informace na tel. 494 321 231, e-mail: stating@stating.cz.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 10.9.2018 / 10.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém