Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 10.5.2019

 

 
 

Jarní svoz drobného nebezpečného odpadu

Město Kostelec nad Orlicí oznamuje, že ve dnech 10.5. – 11.5.2018 proběhne jarní sběr a svoz drobného nebezpečného odpadu, který je určen výhradně pro občany města Kostelec n. O., Kostelecké Lhoty, Koryt a Kozoder. Odvoz odpadu z podnikatelské činnosti je možné dohodnout na tel.: 602 438 569. Přesný rozpis místa a času svozu získáte na webových stránkách města, na vývěsních plochách nebo na tel.: 494 337 286. Současně upozorňujeme občany, že v rámci svozu nebudou sbírány zářivky, výbojky a nefunkční elektrospotřebiče.

Den otevřených dveří v komunitním centru

Město Kostelec nad Orlicí a Pečovatelská služba Vás srdečně zvou na Den otevřených dveří, který se bude konat ve středu 15.5.2019 od 9:00 hodin v nově otevřeném komunitním centru v Kostelci nad Orlicí v ulici Na Příkopech. Slavnostní otevření proběhne za účasti zástupců vedení města a Královéhradeckého kraje. V průběhu celého dne budete moci zhlédnout prezentace poskytovatelů sociálních služeb a připraveny jsou pro Vás také přednášky a semináře. Přijďte se seznámit s širokou nabídkou poskytovatelů sociálních služeb a prohlédnout si nové prostory komunitní centra, rádi Vás přivítáme a provedeme novým zařízením.

Restaurace Pivovar

Restaurace Pivovar Vás srdečně zve v pátek 10.5.2019 na sledování 1. zápasu MS v hokeji české reprezentace, který začíná ve 20:30 hodin. Po hokeji Vás potěší svou hudbou skupina Alzheimer band.

Pěší pouť na Homol

Římskokatolická farnost Kostelec nad Orlicí všechny srdečně zve na první letošní pěší pouť na Homol. Sraz účastníků v neděli 12.5.2019 v 9:15  hodin před kostelem sv. Jiří. Vezměte s sebou jídlo, na sebe příhodné oblečení a dobrou poutní mysl.

Jarní trhy v Doudlebách nad Orlicí

Zámek Doudleby nad Orlicí Vás zve v neděli 12.5.2019 od 9:00 hodin na  Jarní trhy. Můžete se těšit jako obvykle na farmářské a řemeslné stánky včetně zručných řemeslníků. Od 10:00 hodin zahraje k poslechu Švanda a Trávas. Otevřené budou interiéry zámku, přírodovědné muzeum s pytláckým koutkem, babiččin dvoreček se zvířátky a zámecká kavárna.

Úklidová firma hledá asistentku

Úklidová firma Láry Fáry přijme asistentku na úklid v odpoledních hodinách. V případě zájmu volejte na tel. č. 733 659 097.

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

SK Rabštejn zve malé i velké filmové diváky na nový francouzský animovaný film Asterix a tajemství kouzelného lektvaru. Film o Asterixovi a Obelixovi promítáme v neděli dne 12.5.2019 od 17:00 hodin.

Pracovník ostrahy pro Pobytové středisko

Personální agentura hledá pracovníka ostrahy pro Pobytové středisko v Kostelci nad Orlicí. Nástup dle dohody. V případě zájmu volejte na tel. č. 725 677 254 nebo nás kontaktujte emailem na inzerce@cbacorp.cz.

Fotbalové utkání

Výbor Fotbalového klubu Kostelec nad Orlicí zve příznivce na další domácí utkání našeho „A“ mužstva. V sobotu dne 11.5.2019 v 17:00 hodin přivítáme tým FC Vrchlabí. Přijďte povzbudit.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 10.5.2019 / 10.5.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém