Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 10.10.2018

 

 
 
Slavnostní otevření Městského stadionu
Město Kostelec nad Orlicí Vás srdečně zve na slavnostní otevření Městského stadionu v Kostelci nad Orlicí. V pátek 19.10.2018 v čase od 10:00 hodin proběhne slavnostní zahájení pro školy a od 15:00 hodin pro veřejnost. Pro návštěvníky bude připraven bohatý sportovní program. Vystoupí Mažoretky Marlen, žáci Základní školy Gutha- Jarkovského se skladbou „Švihadla včera a dnes“, oddíly gymnastiky TJ Sokol Kostelec nad Orlicí a DDM Kostelec nad Orlicí. Ve skateparku budou probíhat exhibice vybraných jezdců extrémních sportů, workshopy a soutěže pro děti. Na lezecké stěně shlédnete ukázky lezení s možností vyzkoušet si své dovednosti, a to  pod vedením instruktorů. Závěrem proběhne losování odletu horkovzdušným balonem. Po celý den je připraveno bohaté občerstvení. Speaker Honza Dušek a Broďa /DJ SAKLOVSKY.

Uzavřeno pracoviště odboru dopravy - obecní živnostenský úřad
Město Kostelec nad Orlicí si dovoluji oznámit, že dne 18.10.2018 od 12:00 do 15:00 hodin bude z technických důvodů uzavřen odbor dopravy - obecní živnostenský úřad, a to pracoviště registru vozidel, registru řidičů a registru živnostenských podnikatelů.

Svoz drobného nebezpečného odpadu
Město Kostelec nad Orlicí oznamuje, že ve dnech 12. a 13.10.2018 proběhne podzimní sběr a svoz drobného nebezpečného odpadu na území města. Sběr je určen výhradně pro občany města Kostelce nad Orlicí, Kostelecké Lhoty, Koryt a Kozoder. Odvoz odpadu z podnikatelské činnosti je možno dohodnout předem na tel. 602 438 569. Bližší informace o místech, časech a druhu odpadů, které nebudou přijímány, naleznete na internetových stránkách města, vývěsních plochách nebo na tel.: 494 337 286.

Sbírka šatstva
Diakonie Broumov, sociální družstvo ve spolupráci s městem Kostelec nad Orlicí vyhlašuje sbírku šatstva, která se koná v sobotu 13.10.2018 od 8:00 do 11:00 hodin v prostorách Hasičské zbrojnice – město a v ZŠ Na Skále. Věci prosím zabalte do igelitových pytlů či krabic, aby se transportem nepoškodily. Předem děkujeme všem dárcům.

Koncert skupiny Hradišťan
V pátek 12.10.2018 zve Sdružený klub Rabštejn na koncert skupiny Hradišťan s Jiřím Pavlicou. Koncert proběhne u příležitosti zahájení divadelní sezóny na Rabštejně.

Farmářské trhy v Doudlebách nad Orlicí
Zámek Doudleby nad Orlicí Vás zve na farmářské a řemeslné trhy v neděli 14.10.2018. Budou na vás čekat mj. ryby a jejich ochutnávka zdarma, zabíjačka a vše co k ní patří. Dále pak podzimní a dušičkové dekorace, řemeslné výrobky. Pro potěšení zahraje harmonikář Míra a pro děti je připraven staročeský kolotoč, střelnice a jako vždy zvířátka v babiččině dvorečku. Těšíme se na Vás při kávě v zámecké kavárně.

TJ Sokol – Slavnostní akademie
TJ Sokol Kostelec nad Orlicí zve na slavnostní akademii ke 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky pod názvem „100 let spolu v pohybu“, která se uskuteční ve čtvrtek 18.10. od 18:00 hodin v sokolovně. V rámci programu vystoupí jednotlivé oddíly TJ s ukázkami cvičení a předvedeny budou ukázky skladeb mužů a žen letošního 16. všesokolského sletu v Praze. Sportovní program doplní promítání o historii Sokola a vystoupení hudební skupiny obchodní akademie T.G.M.. Těšíme se na vaši účast.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 10.10.2018 / 10.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém