Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 08.11.2023

grafická ikona, reproduktor
 

 
 

Výstava betlémů

ZO SPCCH vás zve na výstavu betlémů, která se bude konat ve čtvrtek 9. listopadu od 9:00 hodin v Komunitním centru. Všichni jste srdečně zváni.

Přednáška v knihovně

Městská knihovna Kostelec nad Orlicí vás všechny zve na přednášku MUDr. Josefa Štefánka: Diagnóza rakoviny - zlý osud nebo naléhavá výzva ke změně? Psychosomatický pohled na jednu z nejčastějších závažných diagnóz dneška. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 9. listopadu od 17:00 hodin v sále knihovny. Vstupné dobrovolné.

Setkání s malířkou

Srdečně Vás zveme na setkání s malířkou a ilustrátorkou Veronikou Balcarovou, které se uskuteční ve čtvrtek 9. listopadu od 17:00 hodin v Rodinném centru Erbenka. Vstupné je dobrovolné. Akce je určena pro širokou veřejnost včetně dětí. Těší se na Vás pořadatelé.

Akce Bookstart v knihovně

Městská knihovna Kostelec nad Orlicí vás zve na akci Bookstart, která se koná ve středu 15. listopadu v 15:30 hodin v sále knihovny a je určena pro rodiče s dětmi ve věku 3 - 6 let. Budeme si číst a hrát s knihou Den, kdy voskovky řekly dost. Děti si odnesou knihu Chvilka pro pohádku.

 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 8.11.2023 / 8.11.2023 | Zveřejnit do: 8.12.2023
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém